Fol-Pur Izolacje natryskowe

Profesjonalne ocieplanie pianką poliuretanową

Izolacja termiczna
00-738 Warszawa mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Fol-Pur Izolacje natryskowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Fol-Pur znajduje się Warszawie. Przedsiębiorstwo Łukasza Stawińskiego zajmuje się wykonywaniem izolacji natryskowych pianką PUR. Początki działalności firmy sięgają 2010 roku, a usługi wykonywane są na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Termoizolacja to niezwykle istotne zagadnienie, ponieważ chroni budynki i inne konstrukcje przed zimnem albo ciepłem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wdrażanym przez firmę Fol-Pur możliwe jest szybkie, dokładne i tanie izolowanie nawet najtrudniej dostępnych przestrzeni. Pinka poliuretanowa, nazywana też pianką PUR jest wdmuchiwana pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu dobrze trzyma się płaskich i skośnych powierzchni. Pianka ma lepsze właściwości termoizolacyjne niż styropian i wełna mineralna, nie nasiąka wodą i nie jest łatwopalna. Jej właściwości to również przepuszczalność powietrza, odporność na środki chemiczne i brak zapachu. Nie jest też toksyczna i nie wywołuje alergii.

Fol-Pur izoluje pianką obiekty mieszkalne, przemysłowe, rolnicze oraz ruchome. Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo obejmuje:
-izolacje dachów skośnych,
-izolacje dachów płaskich,
-izolacje tarasów,
-izolacje ścian,
-izolacje stropów,
-izolacje poddaszy,
-izolacje fundamentów,
-izolacje piwnic,
-izolacje garaży.

Pianką izolowane są też obory, kurniki, szklarnie, zbiorniki, magazyny i silosy oraz obiekty sportowe i rekreacyjne, np. baseny, sauny i hale sportowe. Pinka nadaje się również do izolowania przestrzeni ładunkowych w ciężarówkach i samochodach dostawczych. Sprawdza się w chłodniach, foodtruckach i izotermach.

Wszystkie izolacje poprzedzane są dokładnymi oględzinami, a prace wykonywane są przez doświadczonych pracowników firmy. Używają najlepszego sprzętu i doskonałych materiałów budowlanych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Fol-Pur. Po więcej warto wejść na stronę internetową. Można też zadać pytania telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wiktor
Ocieplili budynki gospodarcze w moim gospodarstwie. Sprawnie się uwinęli, a koszt nie był wysoki.
D
Dybuk
Specjaliści od termoizolacji pianką PUR. Potrafią ocieplać płaskie i pochyłe powierzchnie.
K
kris1967
Izolacja nastryskowa sprawdziła się w moim domu. Polecam usługi Fol-Pur.

Słowa kluczowe