Gabinet Terapi manualnej i fizjoterapii-fizjomed-Tomasz Sikorski

Terapia manualna i rehabilitacja

Rehabilitacja
06-452 Gumowo 51 mazowieckie
Poniedziałek 15:00 - 20:00
Wtorek 15:00 - 20:00
Środa 15:00 - 20:00
Czwartek 15:00 - 20:00
Piątek 15:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Terapi manualnej i fizjoterapii-fizjomed-Tomasz Sikorski

Informacje

Opis działalności
Gabinet Terapii Manualnej i Fizjoterapii-Fizjomed-Tomasz Sikorski funkcjonuje od 2014 roku. Zajmuje się diagnozowaniem i terapią zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. Siedziba działalności znajduje się w Gumowie, w powiecie ciechanowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami są Tomasz i Justyna Sikorscy.
Produkty i usługi
Gabinet zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju zajęć, które idealnie sprawdzają się przy problemach z kręgosłupem, stawami bądź nerwobólami. Ćwiczenia uciskające na określoną partię ciała mają istotny wpływ na ustępowanie stanów zapalnych oraz pozwalają przywrócić równowagę mięśniową.

Fizjomed prowadzi też działania, do których należą między innymi:

- trójpłaszczyznowa terapia stóp,
- metoda PNF,
- integracja sensoryczna,
- fizjoterapia,
- koncepcja FITS.

Gabinet Terapii Manualnej i Fizjoterapii pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom, szczególnie tym, które od urodzenia borykają się z problemami neurologicznymi. Uszkodzony ośrodkowy układ nerwowy powoduje problemy związane z kontrolowaniem ruchu dziecka. Metoda NDT-Bobath zawiera szereg ćwiczeń, które mają za zadanie wspomóc rozwój neurologiczny.

Wszelkie działania realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Termin dostosowywany jest do potrzeb Klienta.

Więcej informacji na temat działalności uzyskają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośrednie odwiedzenie gabinetu.

Zapraszamy do skorzystania z powyższej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń