Pphu Głowacki i Spółka s.c.

Obróbka skrawaniem, hartowanie i spawanie metali

Obróbka metali
26-652 Cerekiew 86b mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(48) 369 92 45
Pphu Głowacki i Spółka s.c.

Informacje

Opis działalności
Głowacki i Spółka to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe z Radomia, z zakładem produkcyjnym w Cerekiewie. Powstało w 1975 roku i zajmuje się wytwarzaniem elementów metalowych. Wykonuje je na zlecenie podmiotów działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Metale żelazne i nieżelazne doskonale nadają się do produkcji wytrzymałych elementów maszyn i urządzeń. Metalowe części używane są w przemyśle motoryzacyjnym, elektrotechnicznym i artykułów gospodarstwa domowego. Produkcja metalowych elementów wymaga jednak doświadczenia, dlatego najlepiej zaufać przedsiębiorstwu Głowacki i Spółka. Od ponad 40 lat zajmuje się wytwarzaniem wytrzymałych, powtarzalnych i atrakcyjnych cenowo podzespołów.Są to:
-koła zębate
-wałki
-kołki
-śruby
-nakrętki
-sworznie
-nity
-nitokołki

Głowacki i Spółka w procesie produkcji używane metod na zimno i ciepło. Pierwsze z nich to przede wszystkim obróbka skrawaniem. Na maszynach sterowanych komputerowo (CNC) części są toczone, wiercone, frezowane i szlifowane. Ponadto w zakładzie używane są lasery do cięcia metalu i spawarki do jego łączenia. Używane są spawarki MIG/TIG i MAG.

Wykonane elementy metalowe są wzmacniane w procesie hartowania. Można je również zabezpieczyć przed korozją azotowaniem. Dodatkowo używane są takie metody termiczno-chemiczne jak nawęglanie stali i
węgloazotowanie stali. Obie podnoszą jej wytrzymałość.

Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa Głowacki i Spółka znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
metaltech
polecam szczerze mega jestem zadowolony z usług tej firmy korzystam od lat
K
Kamil
ok!!!!!!!!!!!!!!!!!