Alab S.C. ZUPH Marek i Iza Bala

Poręcze i balustrady
ul. Solidarności 30A, 07-100 Węgrów mazowieckie
(9 opinii) napisz opinię

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Alab S.C. ZUPH Marek i Iza Bala jest Poręcze i balustrady. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Węgrów w województwie mazowieckim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy napisz wiadomość e-mail na adres alabkowalstwo@op.pl
Z przedstawicielem firmy Alab S.C. ZUPH Marek i Iza Bala możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 07-100 Węgrów ul. Solidarności 30A,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Alab S.C. ZUPH Marek i Iza Bala oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
R
ROboert90
nie polecam nie miła kobieta
A
Agnieszka
Nie zgadzam się z opinią pani Magdy , Pani Iza bardzo sympatyczna osoba , miałam przyjemność ją poznać w siedzibie Firmy ALAB i na targach wyposażenia wnętrz. Polecam.
P
Paweł
Polecam Firmę , super ładną balustradę mi zrobili , Pan Marek Właściciel Firmy , zna się na robocie
J
Joanna
Polecam.
A
Andrzej
Polecam i będę Polecać wszystkim tę firmę.
O
olo
Polecam firmę.
D
Darek
Pełen profesjonalizm , bez wahania mogę polecić firmę ALAB tym, którzy poszukują dobrego wykonawcy schodów i balustrad. Dziękuję jeszcze raz właścicielom firmy za dokładność, rzetelność i terminowość. POLECAM !!!!!
M
Monia
Polecam, solidna firma a ciężko teraz znaleźć uczciwego wykonawcę.
J
Jerzy
Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.