Soprema Polska Sp. z o.o.

Systemy izolacji fundamentów, stropów i dachów

Izolacja termiczna
ul. Stefana Batorego 7, 05-870 Pass mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Soprema Polska Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 7, 05-870 Pass mazowieckie
NIP
7781119419
Telefon
Soprema Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Soprema Polska Sp. z o.o. w Pass
Soprema Polska to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją materiałów izolacyjnych oraz kompletnych systemów izolacyjnych na budownictwa ogólnego, przemysłowego i inżynieryjnego. Jest również dostawcą systemów zielonych dachów. Jej siedziba mieści się w miejscowości Pass niedaleko Warszawy.
Produkty i usługi
Początki Soprema Group sięgają 1908 roku. Polski oddział firmy działa natomiast od 1996 roku. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją materiałów izolacyjnych, w których główną bazę tworzą surowce bitumiczne. Wyroby firmy to efekt pracy inżynierów materiałowych oraz specjalistów z zakresu budownictwa. Podlegają one ścisłej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu do odbiorców trafiają produkty, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Potwierdzają to badania, a także uzyskane przez nie certyfikaty i atesty.

Polski oddział Soprema Group dba o to, by lokalni dystrybutorzy i użytkownicy mieli stały dostęp do najwyższej jakości materiałów izolacyjnych, w tym:
- pap modyfikowanych SBS,
- hydroizolacji płynnych PU i PMMA,
- systemów dachowych z odpornością ogniową,
- izolacji termicznych i akustycznych,
- klejów i gruntów bitumicznych,
- membran bitumicznych PVC i TPO,
- foli basenowych,
- akcesoriów i izolacji tarasowych.

Wyroby Soprema mają wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem są stosowane w budownictwie ogólnym oraz inżynieryjnym np. przy hydroizolacji mostów, kanałów, tuneli itp.

Firma jest również producentem i dostawcą innowacyjnych zielonych dachów. Są to kompletne systemy obejmujące hydroizolację, drenaż oraz warstwę roślinną, które umożliwiają stworzenie ekologicznego, zielonego dachu na budynku mieszkalnych lub przemysłowym. Występują one w wersji intensywnej, ekstensywnej, z komunikacją oraz wersji modułowej.

Ze szczegółowymi informacjami, w tym parametrami technicznymi produktów, klienci zapoznać się mogą na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Soprema Polska Sp. z o.o. z lokalizacji: Pass świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń