Kontny Elektronik Service sp.j.

Sprzedaż i serwis komputerów w pełnym zakresie

Sprzedaż komputerów
ul. Konopnickiej 4, 47-300 Krapkowice opolskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kontny Elektronik Service sp.j.

Informacje

Opis działalności
Kontny Elektronik Service funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Świadczy usługi w zakresie serwisu komputerowego. Siedziba firmy znajduje się w Krapkowicach, w województwie opolskim. Właścicielami firmy są Andrzej i Krzysztof Kontny, którzy zapraszają do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach prawie każdy posiada komputer stacjonarny bądź laptopa. Stanowią one nieodłączny element w wykonywaniu pracy, nauki czy po prostu spędzania czasu wolnego. Niestety z czasem użytkowania tych urządzeń zdarza się, że napotykamy na różnego rodzaju usterki. Firma Kontny Elektronik Service świadczy usługi w zakresie sprzedaży i naprawy komputerów już od ponad dwóch dekad.

Oferta zawiera między innymi:

- baterie do laptopów,
- kable,
- złącza kablowe,
- akcesoria komputerowe,
- tusze do drukarek.

Prace serwisowe wykonywane są na urządzeniach takich marek jak Lenovo, Asus, Samsung i Toshiba. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klienta. Gwarantują solidność i terminowość wykonywanych zleceń. Interesanci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w odpowiednim wyborze produktów.

Więcej informacji otrzymają Państwo poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Pracownicy zachęcają również do odwiedzenia siedziby działalności.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń