Andrzej Wilk Psychiatria psychologia

Diagnozowanie i leczenie chorób psychicznych

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Legionów Polskich 6, 39-200 Dębica podkarpackie
(16 opinii) napisz opinię
Andrzej Wilk Psychiatria psychologia

Informacje

Opis działalności firmy Andrzej Wilk Psychiatria psychologia w Dębica
Jestem lekarzem psychiatrą. Nazywam się Andrzej Wilk. Prowadzę gabinet psychiatryczny w Dębicy, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Prowadzę gabinet psychiatryczny. Od 30 lat diagnozuję i leczę choroby natury psychicznej. Ponadto od ćwierć wieku pracuję jako biegły sądowy specjalizujący się w psychiatrii i sprawach związanych z uzależnieniem od alkoholu. Pacjentów przyjmuję na konsultacjach i w ten sposób wykrywam problemy, z którymi się mierzą. Kolejnym krokiem jest przepisanie farmakoterapii i skierowanie do psychologa klinicznego, którym jest magister Dawid Wilk. W ten sposób rozpoznaję i leczę takie schorzenia, jak:
-depresja,
-schizofrenia,
-bezsenność,
-zaburzenia nerwicowe,
-uzależnienia.

Pomagam osobom uzależnionym od alkoholu, leków, narkotyków oraz dopalaczy. Pomagam również osobom zmagającym się z negatywnymi myślami, problemami ze snem i innymi dolegliwościami psychicznymi. Pracuję też jako seksuolog. Wspieram m.in. pacjentów zmagających się z dysfunkcjami seksualnymi i brakiem libido. Dodatkowo wykonuję testy psychologiczne. Pacjentów proszę o wcześniejsze umawianie terminów wizyt w gabinecie psychiatrycznym — Andrzej Wilk.
Zasięg działania
Firma Andrzej Wilk Psychiatria psychologia z lokalizacji: Dębica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

lekarz psychiatra

16.02.2024

Lekarz psychiatra Andrzej Wilk to specjalista w dziedzinie diagnozowania i leczenia chorób psychicznych, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami w Polsce. Pacjenci w gabinecie w Dębicy mogą liczyć na kompleksową pomoc w walce z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi. W swojej praktyce lekarskiej Andrzej Wilk stawia przede wszystkim na budowanie zaufania i otwartości z pacjentem, co pozwala na skuteczne identyfikowanie problemów oraz opracowywanie indywidualnych planów terapeutycznych. Wizyty w gabinecie należy umawiać pod podanym numerem telefonu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(16 opinii) napisz opinię
K
ktos
Brak słów.Szok!
K
ktos
Nie wiem skąd wzięły , takie opinie?
I
Irek
Przyjazna atmosfera. Dr Wilk ma bardzo dobre podejście do pacjenta. To uważny i kompetentny specjalista. Polecam.
B
Beata
Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, dobrze dobrał leki, dawki są modyfikowane w zależności od potrzeb, na każdej wizycie poświęca maksymalną ilość czasu pacjentowi. Polecam.
A
Alicja
Dziękuję za pomoc przy moich problemach nerwicowych. Polecam każdemu.
S
SławomirGr
Długo nikt nie mógł mnie zdiagnozować - dopiero pan Wilk postawił dobrą diagnozę i rozpoczął leczenie, które przynosi efekty!
M
M
Michal marosz
Godny polecenia gabinet psychiatryczny, świetna opieka.
H
Hanna
Polecam, nieoceniony specjalista w zakresie leczenia nerwic.
G
Gosia
Terapia, która w moim przypadku zdziałała cuda. Polecam.
Z
Zbyszek
Polecam, długo chodziłem na terapię ale wreszcie czuję, że jestem w pełni gotowy by poradzić sobie z codziennością.
Ł
Łukasz
Profesjonalny, rzeczowy specjalista - polecam.
D
Dominik
Dziękuję za niesamowitą pomoc przy wyjściu z depresji - sama w życiu nie dałabym rady.
M
Mazur
Polecam osobom cierpiącym na bezsenność - dzięki terapii w końcu mogę przespać całą noc.
J
Justyna
Moja córka, która miała problemy natury psychiatrycznej trafiła na terapię do pana Andrzeja i widzę, że różnica jest ogromna. Polecam każdemu.
J
Janek
Nieoceniona pomoc przy wychodzeniu z depresji, sama nie dałabym rady się z nią uporać. Polecam wszystkim.
E
Ewa
Polecam, od lat zmagałam się z zaburzeniami lękowymi, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero kiedy trafiłam do doktora Andrzeja to wreszcie poczułam, że mam szansę uporać się ze swoim problemem!

Słowa kluczowe