MW Automatic Waldemar Niemiec

37-203 Gniewczyna Tryniecka 264 podkarpackie
poniedziałek 7:00 - 17:00
wtorek 7:00 - 17:00
środa 7:00 - 17:00
czwartek 7:00 - 17:00
piątek 7:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
509 322 625
Adres korespondencyjny
37-203 Gniewczyna Tryniecka 264 podkarpackie

Informacje

O nas
Firma posiada wykwalifikowanych elektryków, automatyków oraz programistów. Pracownicy posiadają uprawnienia grup I i II SEP z dozorem, eksploatacją i możliwością wykonywania pomiarów elektrycznych włącznie. Profesjonalne oprogramowania niezbędne do "ożywienia" automatycznych instalacji produkcji przemysłowych.

Prosimy o zapoznanie się z profilem działalności firmy oraz zapraszamy do współpracy.
Opis działalności
„Firma MW Automatic oferuje kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie wszelkich instalacji elektrycznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej. Głównymi Klientami są firmy produkcji spożywczej, chemicznej i mleczarskiej, ale wykonujemy również instalacje elektryczne i teletechniczne hal produkcyjnych i biurowców. Już na wstępie swojej działalności udało się nawiązać współpracę z konkretnymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu już na starcie spotkały ją nowe wyzwania co zaowocowało ciągłym rozwojem i coraz to szerszym pakietem oferowanych usług.
Produkty i usługi
Nasze instalacje przemysłowe obejmują:

• projekt techniczny (dokumentacja);
• prefabrykacje szaf zasilająco-sterowniczych z podzespołów renomowanych firm jak Rittal, Siemens, Eaton, Phoenix Contact, InoxVeneta, Burkert Contromatic czy Festo;
• okablowanie urządzeń przewodami elektrycznymi (Lapp Kabel czy Bitner) oraz pneumatycznymi (Camozzi czy Festo);
• trasy kablowe z koryt ze stali nierdzewnej (Cablofil czy Baltras) oraz ocynkowanej (Cablofil czy Baks);
• aparaturę kontrolno-pomiarową jak wszelkiego rodzaju zawory, czujniki temperatury, poziomu, ciśnienia czy przepływomierze renomowanych.

Prefabrykowane są zarówno szafy zasilająco-sterownicze wg projektu Klienta jak i mogą być zaprojektowane przez nas samych. Obudowy wykonane ze stali nierdzewnej oraz ze stali malowanej proszkowo. Najczęściej są to obudowy stojące na cokołach oraz obudowy wiszące na ścianie czy urządzeniu.

Oferta działalności zawiera również część programistyczną. Pracownicy odpowiedzialni za tę gałąź w pełni uczestniczą od samego początku w projektach opartych na sterownikach PLC firmy Siemens. W zakładach przemysłowych często wykorzystuje się instalacje automatyki zobrazowane i zarządzane poprzez wizualizacje na dotykowych panelach operatorskich.

Wykonujemy również kompletne instalacje, dlatego nie może zabraknąć montażu urządzeń peryferyjnych takich jak zawory regulacyjne (Samson, GEA, Burkert), przepływomierze (ABB, Endress+Hauser, IFM Electronic), pomiary poziomu i temperatury (IFM Electronic, Baumer, Endress+Hauser, Aplisens), czujniki indukcyjne (IFM Electronic, Sick, Balluff, Turck) czy systemy wagowe - tensometry (Siemens, Zinner). Do ich połączenia stosujemy przewody elektryczne sterownicze z odpowiednio dobraną izolacją oraz przewody pneumatyczne poliamidowe oraz poliuretanowe.

Zapewniamy kompleksowe, profesjonalne wykonanie z gwarancją i serwisem oraz szkolenie personelu do obsługi danego urządzenia.
Marki i specjalizacje
Poprzez uzyskanie odpowiednich informacji od Klienta jesteśmy w stanie zaprojektować, wykonać, zaprogramować i uruchomić wiele instalacji na takich obiektach przemysłowych jak zakłady przemysłu spożywczego, mleczarskiego, farmaceutycznego, chemicznego oraz innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kolbuszowa, Lubaczów, Biłgoraj, Leżajsk, Przeworsk, Przemyśl, Łańcut, Rzeszów, Nisko, Jarosław

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
technology
2018-12-06 20:50:57
Znakomita ekipa, świetnie wykonana i uruchomiona maszyna w wersji full automat - polecam