Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp PodoLog Malwina Wall

Gabinety podologiczne
ul. Kossaka 17a/2, 76-200 Słupsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp PodoLog Malwina Wall prowadzi działalność w branży Gabinety podologiczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Słupsk w województwie pomorskim.
Pracownicy Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp PodoLog Malwina Wall udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: malwina.wall@wp.pl lub telefon: 577 805...
Jeśli chcesz nawiązać z Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp PodoLog Malwina Wall kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 76-200 Słupsk ul. Kossaka 17a/2,.
Uważamy, że Centrum Podologii i Diagnostyki Stóp PodoLog Malwina Wall poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomasz
Bardzo dziękuję Pani Malwinie za pomoc w mojej bolesnej sprawie. Mój wrastający paznokieć już nie boli i mogę normalnie chodzić.
H
Hanna
Pełen profesjonalizm, sterylny gabinet i miła atmosfera podczas zabiegu. Polecam wszystkim borykającym się z problemami stóp.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.