Damir Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Mirosław Cirocki

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Armii Krajowej 21b, 83-330 Żukowo pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Damir Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Mirosław Cirocki działa w branży Wydobycie i sprzedaż węgla. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Żukowo.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Damir Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Mirosław Cirocki poprzez email: damir.mc@wp.pl lub telefon: 502 956 467 .
Jeśli chcesz nawiązać z Damir Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Mirosław Cirocki kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 83-330 Żukowo ul. Armii Krajowej 21b,.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Damir Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Mirosław Cirocki oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Ł
Ł.S
Na prawdę solidna firma. Dla przedszkola bierzemy i jest bardzo kaloryczny produkt.
A
Andrzej
Zgadzam się, węgiel bardzo dobrej jakości, od lat kupujemy u Cirockich.
Z
K
Zadowolony klient
W końcu jakiś uczciwy skład z opałem, gdzie tyle, ile zamawiasz, to dostajesz a nie połowę mniej. Węgiel bardzo dobrej jakości a Panowie konkretni i sympatyczni. Polecam w 100% !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.