Pago BHP

Sprzedaż artykułów BHP

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Smolary 1, 64-820 Szamocin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pago BHP
ul. Smolary 1, 64-820 Szamocin wielkopolskie
NIP
7642576627
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
ul. Mostowa 2C, 64-800 Chodzież.
605459774
Pago BHP

Informacje

Opis działalności firmy Pago BHP w Szamocin
Sklep z artykułami BHP Pago BHP znajduje się w Szamocinie, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi

Praca na budowie, w zakładzie produkcyjnym, w pracowni stolarskiej, przy obróbce metali, w laboratorium - to tylko przykładowe miejsca, gdzie osoby wykonujące swoje obowiązki mogą być narażone na zagrożenia zawodowe, a w tym czynniki:
- fizyczne,
- biologiczne,
- chemiczne,
- psychofizyczne.

Zabezpieczenie zdrowia pracownika to obowiązek każdego pracodawcy, który musi zapewniać swojemu zespołowi środki ochrony indywidualnej, w tym odzież i obuwie robocze. Prawidłowo dobrane buty, czy ubrania, pomogą ograniczyć ryzyko zawodowe i wyeliminować zagrożenia związane z hałasem, drganiami mechanicznymi, pyłem, chemicznymi oraz rakotwórczymi substancjami, grzybami i pasożytami. Sklep Pago BHP założyliśmy właśnie w tym celu, aby przedstawiciele najróżniejszych branż mogli wyposażyć się u nas w certyfikowane artykuły BHP, chroniące zdrowie i życie! W asortymencie zgromadziliśmy takie artykuły jak, chociażby:
- obuwie ochronne,
- kaski,
- rękawice,
- odzież robocza (spodnie, bluzy, polary, kurtki, kamizelki),
- ochronniki uszu,
- gogle.

Prawidłowo zaprojektowane buty BHP powinno być produkowane według normy PN-EN ISO 20345 i oznaczane literą S, która określa klasę ochrony obuwia roboczego. W zależności od przeznaczenia i sposobu wykonania różne modele mogą mieć właściwości antypoślizgowe, elektrostatyczne i wodoodporne, a do ich wyposażenia będzie należała na przykład wkładka antyprzebiciowa.

Osoby szukające dla siebie najwyższego stopnia ochrony, zarówno jeśli chodzi o obuwie, jak i odzież, zapraszamy do sklepu Pago BHP - zespół firmy z Chodzieży.
Zasięg działania
Firma Pago BHP z lokalizacji: Szamocin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, aleksandrowski, białogardzki, chełmiński, choszczeński, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, gryficki, gryfiński, kamieński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń