System Radosław Ignaczak

Profesjonalny serwis komputerowy

Serwis komputerów
64-111 Klonówiec 40a wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
System Radosław Ignaczak

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy serwisem informatycznym o nazwie System, którego właścicielem jest Radosław Ignaczak. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Klonówiec, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Prowadząc własną firmę informatyczną zajmujemy się przede wszystkim informatyczną obsługą firm oraz Klientów indywidualnych. Dysponujemy szeroką bazą oprogramowania oraz profesjonalnym sprzętem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy dokładnie wykonywać swoje zadania.

Cały czas jednak dokształcamy się i bierzemy czynny udział w przeróżnych szkoleniach. Jesteśmy cały czas na bieżąco z nowinkami w świecie IT oraz nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb.

Proponujemy takie usługi, jak:
- konfiguracja sprzętów PC,
- instalacja oprogramowania,
- naprawa podzespołów,
- naprawa BIOS,
- podział dysku na partycje,
- zabezpieczanie danych,
- podłączanie sprzętu do sieci,
- konfiguracja routerów i sieci.

Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę zalanych urządzeń. Instalujemy także systemy informatyczne dostarczone nam przez Klientów lub zakupione u nas. Korzystamy zarówno z darmowego, jak również płatnego oprogramowania. Ponadto projektujemy i publikujemy strony WWW oraz kupujemy domeny i hosting.

Zajmiemy się również sprzedażą wysokojakościowego sprzętu komputerowego. Oferta w tym zakresie obejmuje podzespoły komputerowe, a także urządzenia peryferyjne. Zaliczyć można do tego drukarki, skanery, a także urządzenia wielofunkcyjne. Znajdziecie u nas Państwo także laptopy, notebooki i zestawy PC.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy System z Klonówca.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
górowski, kościański, leszczyński, poznański, rawicki, średzki, śremski, wolsztyński, wschowski, złotowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Patrycja
Polecam z czystym sumieniem serwis komputerów System. Pan Radosław zdecydowanie wie, co robi. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny.
W
Wojciech
Pracują tutaj informatycy z obszerną wiedzą branżową. Serwisowanie komputerów nie sprawia im żadnych trudności i nie ma dla nich zadań niemożliwych.