Brzechwa sp. z o.o. sp.k.

Domy drewniane, konstrukcje dachowe - kompleksowe wykonanie w rozsądniej cenie!

Producenci domów drewnianych
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Brzechwa sp. z o.o. sp.k.

Informacje

Opis działalności
Firma Brzechwa Sp. z o. o. ma swoją siedzibę w Obornikach. Zajmujemy się budową domów drewnianych.
Produkty i usługi
Im dłużej rozwija się przemysł budowlany, powstają kolejne osiedla deweloperskie, tym bardziej zaczyna z powrotem doceniać się domy z drewna. Proponowane przez nas rozwiązania to nowoczesne techniki łączące sprawdzony, tradycyjny sznyt. Nasze domy to nie tylko imponujące konstrukcje pod względem wizualnym, ale także energooszczędne budynki, które sprzyjają środowisku i nie wymagają dużo materiałów eksploatacyjnych.

Proponowana przez nas oferta to między innymi:

- domy kanadyjskie,
- domy szkieletowe,-
- domki letniskowe,
- domy z bala.

Dodatkowo zajmujemy się konstrukcjami dachowymi, a także wykonujemy wiązary dachowe. Nasza oferta to również stawianie altan ogrodowych oraz renowacja zabytkowych konstrukcji z drewna – jesteśmy w stanie wykonać wszystko, co niezbędne, by każda szlachetna konstrukcja wróciła swój dawny blask.
Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza konstrukcja pokrywała się oczekiwaniami klienta. Działamy w oparciu o wszystkie niezbędne standardy budowlane, zarówno konstrukcyjne, jak i prawne.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzydziestu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych usług.

Możemy zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mic13
Godna zaufania, rzetelna, solidna firma.