Olmar Marek Załuska

Montaż i serwis stolarki aluminiowej

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Świerkowa 4, 62-022 Mieczewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Olmar Marek Załuska

Informacje

O nas
Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem drzwi ognioodpornych oraz drzwi i okien aluminiowych. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, bierzemy pod uwagę również stałą współpracę. Posiadamy grono zadowolonych klientów na terenie całego kraju.
Opis działalności
Firma OLMAR specjalizuje się w montażu i serwisie stolarki aluminiowej oraz drzwi przeciwpożarowych. Działamy na terenie całej Polski. Przyjmujemy zlecenia od firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta firmy.
Produkty i usługi
Firma Olmar pod kierownictwem Marka Załuska zajmuje się profesjonalnym montażem i serwisem sprzętu oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Wykonujemy zarówno montaż jak i serwis wysokiej klasy drzwi przeciwpożarowych jak i aluminiowych. W ofercie znajduje się także montaż i naprawa drzwi stalowych.

Pozostała oferta obejmuje:
• montaż okien przeciwpożarowych,
• serwis i naprawa okien przeciwpożarowych,
• montaż okien aluminiowych,
• serwis i naprawa okien aluminiowych,

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Certyfikaty
Gwarantujemy terminowe oraz fachowe wykonanie powierzonych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, kościański, międzyrzecki, świebodziński, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń