Sp Auto Sebastian Przybysz

Nasz przegląd odkryje wszystko

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Szeroka 63, 71-211 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Sp Auto Sebastian Przybysz
ul. Szeroka 63, 71-211 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
NIP
8522262909
Telefon
Sp Auto Sebastian Przybysz

Informacje

Opis działalności firmy Sp Auto Sebastian Przybysz w Szczecin
Prowadzimy okręgową stację kontroli pojazdów o nazwie SP Auto. Zajmujemy się diagnostyką i przeprowadzaniem przeglądów technicznych samochodów. Funkcjonujemy w branży od 2007 roku, a właścicielem jest Sebastian Przybysz.
Produkty i usługi
Naszym zadaniem jest przeprowadzenie dokładnych badań. Dzięki nim można wykryć usterki, wady nim zaczną być niebezpieczne w trakcie jazdy samochodu. W naszej stacji kontroli przyjmujemy zarówno klientów prywatnych, jak i firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Do pracy wykorzystujemy nowoczesną aparaturę diagnostyczną.

Wykonujemy przeglądy takich pojazdów, jak na przykład:
- samochody osobowe,
- samochody do 3,5 tony,
- motocykle i motorowery,
- samochody z instalacją gazową,
- pojazdy po wypadku lub kolizji,
- pojazdy sprowadzone z zagranicy,
- pojazdy z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym.

Zlecić nam można wykonanie przeglądu, który na celu ma przywrócenie samochodu do ruchu, czyli wydanie ważnego dowodu rejestracyjnego. W ofercie mamy wszelkie usługi związane z działalnością Stacji Kontroli Pojazdów. Należą do tego badania techniczne samochodu dostawczego, badania techniczne pojazdów sprowadzonych z zagranicy oraz sprawdzenie zbieżności na płycie najazdowej.

Zapewniamy między innymi komputerową diagnostykę samochodową, zawieszeń oraz amortyzatorów. Dodatkowo proponujemy geometrię kół, ocenę sprawności amortyzatorów. Zlecić nam można również sprawdzenie hamulców na urządzeniu rolkowym i analizę spalin czy też ustawienie świateł.

Zapraszamy do odwiedzenia stacji SP Auto, która znajduje się w Szczecinie!
Zasięg działania
Firma Sp Auto Sebastian Przybysz z lokalizacji: Szczecin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
W
Wojciech
Radzę omijać ta stacje szerokim łukiem. Cwaniactwo jakich mało. Za każdy razem próbują usilnie czepiać się czegokolwiek w samochodzie , jakby czekali na dodatkowe profity. Jeżeli masz samochód starszy niż 3 lata to nawet nie myśl o robieniu badania na tej stacji. Chyba najbardziej wystarczająca jest opinia mechaników pracujących obok odnośnie pracowników tej stacji i ich podejścia, najbardziej upierdliwi diagności z jakimi miałem okazję kiedykolwiek do czynienia... Szkoda nerwów i straconego czasu. Pracownicy tej stacji są po prostu nie poważni i podchodzą do każdego pojazdu jakby był nowy z salonu. A pan Tadek to już przechodzi samego siebie. Nigdy więcej tam nie pojadę.
B
Beata
Potrafią dokładnie określić usterki występujące w samochodach. Diagnostyka komputerowa stoi tutaj na naprawdę wysokim poziomie!
P
Patryk
Naprawdę bardzo dobry warsztat. Diagnostyka samochodowa i przeglądy nie stanowią dla nich żadnego problemu. Prawdziwi profesjonaliści!
D
Dominik
Super sprawa taki przegląd. Mam samochód z gazem a oni w tym się specjalizują.
K
Karina
Zawsze przypominają o nadchodzącym przeglądzie. To dla mnie ważne, bo często nie pamiętam o takich sprawach.
N
Norbert
Warto było zgłosić się tu na przegląd z motocyklem. Dopiero go kupiłem i chciałem zobaczyć czy wszystko jest w porządku.
F
Fabian
Mam zaufanie do tej stacji diagnostycznej. Wiem, że pracują na nowoczesnych i wnikliwych sprzętach.
J
Jędrek
Super, że tak dokładnie wykonują przeglądy. Widać, że zależy im na dobru klienta, ponieważ znalezienie usterek w samochodzie i ich naprawa jest kwestią bezpieczeństwa.
O
Olaf
Ocena sprawności amortyzatorów jest bardzo ważna. Dzięki niej można jeździć pewnie lub wiedzieć, że warto udać się do mechanika, by naprawił co trzeba.