Marek Troszyński Serwis blacharsko-lakierniczy

Blacharstwo, lakiernictwo, naprawy powypadkowe, naprawy bezgotówkowe.Zapraszamy!

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Czerwonych Maków 8/10, 91-179 Łódź Bałuty, łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Marek Troszyński Serwis blacharsko-lakierniczy
ul. Czerwonych Maków 8/10, 91-179 Łódź Bałuty, łódzkie
Telefon
Marek Troszyński Serwis blacharsko-lakierniczy

Informacje

Opis działalności firmy Marek Troszyński Serwis blacharsko-lakierniczy w Łódź
Serwis blacharsko-lakierniczy, którego właścicielem jest Marek Troszyński rozpoczął swoją działalność w 1982 roku. Mieści się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z marką Subaru jesteśmy warsztatem, przed którym samochody tej marki nie stanowią tajemnic. Mechanika pojazdowa to nasza pasja, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem. Wciąż obserwujemy rynek i nie pozwalamy, by jakiś model nas zaskoczył. Obsługujemy samochody wszystkich marek, gdyż każdy Klient jest dla nas ważny.

W ofercie znajdą Państwo:

- Blacharstwo,
- Lakiernictwo,
- Naprawy powypadkowe,
- Naprawy bezgotówkowe.

Oprócz aut osobowych proponujemy lakierowanie i naprawę elementów motocykli i auto dostawczych. Nie są dla nas straszne pojazdy powypadkowe. Zajmujemy się każdym przypadkiem.

Na wszystkie nasze usługi oferujemy gwarancję. Pilnujemy, by każde zlecenie wykonane było nie tylko terminowo, ale także bez zastrzeżeń Klienta. Lakier ma za zadanie chronić samochód przed rdzą i złymi warunkami pogodowymi, więc usługa musi być wykonana dokładnie.

W przypadku wypadku zapewniamy holowanie i auto zastępcze. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.
Marki i specjalizacje
Specjalizacja Subaru.
Zasięg działania
Firma Marek Troszyński Serwis blacharsko-lakierniczy z lokalizacji: Łódź świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
D
Dagmara
Korzystałam już niejednokrotnie z usług firmy i zawsze naprawa była wykonana w sposób profesjonalny, do tego szybko i skrupulatnie.
R
Rafał
Polecam usługi w tym serwisie, naprawiłem już dwa auta u nich i jestem bardzo zadowolony z całej obsługi oraz dotrzymania uzgodnionych terminów! Na pewno wrócę przy kolejnej okazji.
P
Piotr
Jak najbardziej polecam ten warsztat. Auto po kolizji jak nowe. Super kontakt, indywidualne podejście, życzliwość i empatia. Gorąco polecam.