Stambet Bud sp.j.

Betony towarowe i specjalne wysokie jakości

Beton
Mostowa 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 755 55 93
Adres korespondencyjny
Mostowa 10, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma Stambet Bud ma swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim. Powstała w 1993 roku i od tego momentu działa w branży materiałów budowlanych. Specjalizuje się w produkcji betonu.
Produkty i usługi
Beton to jeden z najczęściej używanych materiałów budowlanych. Jest bardzo uniwersalny, dlatego sprawdza się w niemal każdym miejscu przy budowie domów, budynków i dróg. Stosowany jest do wznoszenia ścian, wylewania posadzek i budowy stropów oraz schodów. Oczywiście musi być to beton odpowiedniej jakości, a taki znajdą Państwo w ofercie betoniarni Stambet Bud. Klienci otrzymują gwarancję jakości, ponieważ z każdej partii betonu pobierane są próbki badane laboratoryjnie.

Zakład od ćwierć wieku produkuje beton towarowy oraz betony specjalne. Różnią się one od podstawowego produktu domieszką specjalnych składników. Oferta betonów specjalnych to:
-betony mrozoodporne
-betony wodoszczelne
-betony szybkoschnące
-betony wolnoschnące

Beton dostarczany jest na wskazane miejsce betoniarkami i pompowany specjalnymi pompami o dużej wydajności.

Poza betonem firma Stambet Bud prowadzi również sprzedaż bloczków betonowych,cementu i zapraw. Dysponuje też kruszywami, takimi jak piasek oraz żwir.Klienci znajdą tu również podyspy do prac drogowych.

Materiały mogą być dowiezione do klientów firmowymi pojazdami. Usługi transportowe obejmują transport wywrotką i ciężarówką wyposażoną w dźwig HDS.

Po więcej informacji związanych z działalnością betoniarni Stambet Bud najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila lub zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń