Prywatny gabinet stomatologiczny Marzena Struk

Kompleksowe usługi stomatologiczne.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Łagockiego 5, 39-460 Nowa Dęba podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Prywatny gabinet stomatologiczny Marzena Struk

Informacje

Opis działalności
Nasz prywatny gabinet stomatologiczny działa nieustannie od 1997 roku. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia oraz szeroka wiedza przyczyniły się do zdobycia zaufania wielu pacjentów. Siedziba naszego obiektu mieści się w Nowej Dębie, na terenie województwa podkarpackiego. Jego właścicielką jest lekarz stomatolog Marzena Struk.
Produkty i usługi
W naszym prywatnym gabinecie stomatologicznym nie ma miejsca na ból czy strach. Dokładamy wszelkich starań, by nasi pacjenci czuli się dobrze. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zdrowe zęby oraz dziąsła to podstawa w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu.

Zajmujemy się między innymi stomatologią zachowawczą z endodoncją, a dokładnie dewitalizacją miazgi, leczeniem kanałowym i wypełnianiem zębów. Dodatkowo leczymy próchnicę, która może doprowadzić do poważnych chorób uzębienia. W ofercie mamy również chirurgię stomatologiczną. Obejmuje ona zabiegi ekstrakcji zęba, hemisekcji, nacięcia i drenażu ropnia oraz radektomii.

Ponadto w ofercie mamy też profilaktykę stomatologiczną. Pacjenci mogą skorzystać z przeglądu, usunięcia kamienia nazębnego czy fluoryzacji.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
tarnobrzeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń