Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak

Terapia opóźnionego rozwoju mowy, dysleksji, jąkania oraz wad wymowy

Logopedzi
ul. Krańcowa 5, 64-000 Kościan wielkopolskie
(10 opinii) napisz opinię
Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak w Kościan
Centrum Terapii Logopedycznej w Kościanie prowadzi mgr Katarzyna Flak. Jest doświadczonym logopedą, który pracuje z dziećmi oraz dorosłymi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.
Produkty i usługi
Centrum Terapii Logopedycznej w Kościanie, prowadzone przez Katarzynę Flak, oferuje terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi terapię opóźnionego rozwoju mowy, rozszczepów podniebienia czy afazji. Pomaga też osobom autystycznym czy z wadami wymowy, dysleksją i zmagającym się z jąkaniem. Prowadzi rehabilitację dzieci z oligofazją.

W zależności od stopnia deficytów u danego pacjenta, stosowane są takie metody, jak:

- symultaniczno-sekwencyjna nauka czytania prof. J.Cieszyńskiej,
- Metoda Krakowska prof. J.Cieszyńskiej,
- elementy masażu według C.Moralesa,
- elementy glottodydaktyki prof. Br. Rocławskiego,
- strategiczna metoda usprawniania realizacji fonemów według prof. D. Pluty-Wojciechowskiej.

Stosuje również terapię uwagi i lateralizacji słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa, dzięki której możliwa jest poprawa funkcji słuchowej na poziomie neurologicznym. Terapia poprawia komunikację, koncentrację, rozumienie tekstu czytanego, pamięć, ortografię oraz jakość wypowiedzi i mowy.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Centrum Terapii Logopedycznej Logopeda mgr Katarzyna Flak z Kościan świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
L
Lilla
Widać, że to logopeda z powołaniem. Dzieci uwielbiają panią Kasię. Super, że dostosowuje terapię do wieku dziecka i jego rozwoju.
N
Natalia
Z całego serca polecam Panią Katarzynę jako sprawdzonego logopedę dla dzieci.
S
SycosiQ
Pani Katarzyna ma dużo cierpliwości. Mój synek nie jest "łatwym pacjentem, a ona radzi sobie znakomicie.
K
Kihytawifa
Efekty pracy Pani Katarzyny z moim dzieckiem są naprawdę dobre. Polecam wszystkim rodzicom, których pociechy mają problemy z mową.
S
Sebastian
Sympatyczna osoba i kompetentny logopeda. Mocno zaangażowała się, by pomóc mojej córeczce.
R
Roman
Świetny logopeda z dużą wiedzą. Bardzo się cieszę, że to trafiłem właśnie do Pani Katarzyny.
W
Wiktoria
Doświadczony logopeda ze świetnym podejściem do dzieci. Mój synek chodzi do Pani Katarzyny na terapię. Systematyczna praca przynosi oczekiwane efekty.
S
U
Sandra Urbańska
Polecam Panią Kasię z całego serca. Chodzimy z synem od ponad roku. Syn zrobił niesamowite postępy. Na początku mówił pojedyncze wyrazy a teraz mówi całymi zdaniami. Pani Kasia jest miła, sympatyczna, ma super podejście do dziecka i co najważniejsze jest bardzo kompetentną osobą.
W
A
Weronika Andrzejewska
Do pani Kasi jeździmy już 7 lat z córką ze spektrum autyzmu i 3-ci rok z synem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy. Pani Kasia ma wsxystko, co potrzebne do pracy z dziećmi : wiedzę, doświadczenie, empatie, cierpliwość, spokój, wyrozumiałość, łagodną stanowczosc... Dla rodziców zawsze ma czas, żeby omówić problemy, wątpliwości. Polecam w 100%
A
S
Alicja Szczepanik
Znakomity logopeda z wieloletnim doświadczeniem i terapią idealnie dopasowaną do pacjenta. Bardzo pomogła synowi w rozwoju mowy. Polecam!!!