Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski

Klasyczne, nowoczesne i wyszukane wyroby stolarskie

Stolarze
pl. Brama Portowa 1, 70-225 Szczecin zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pinokio Zakład Stolarski Paweł Zawendowski

Informacje

Opis działalności
Zakład Stolarski Pinokio istnieje na rynku od 2010 roku. Siedziba działalności mieści się w Daleszewie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem firmy jest Paweł Zawendowski. Specjalnością zakładu są usługi stolarskie.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest stolarka meblowa. Pinokio od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli zarówno z drewna, jak i płyt wiórowych, MDF i sklejek. Aby półfabrykaty były estetyczne, wykonywane jest akrylowanie, lakierowanie, laminowanie oraz fornirowanie. Do wytwarzania mebli drewnianych stosuje się najlepsze gatunki drewna. Szczególnie popularne jest drewno lite, które jest bardzo funkcjonalne i nadaje świetny charakter każdemu wnętrzu. Asortyment obejmuje przede wszystkim meble do kuchni i pokoju, ale także do biura. W ofercie znaleźć można między innymi:

- krzesła,
- łóżka,
- stoły,
- kanapy,
- komody,
- biurka.

Produkcji podlega również stolarka okienna i drzwiowa. Klienci mogą zakupić drzwi zewnętrzne klasyczne bądź wyszukane. Dzięki ładnym zdobieniom, drzwi będą świetną wizytówką każdego domu. Sprzedaży podlegają też drewniane schody samonośne oraz nakładki na konstrukcje betonowe i stalowe. Do schodów wykorzystuje się elementy zdobnicze ze szkła, kamienia, tworzywa sztucznego bądź metalu. Uzupełnieniem oferty są ogrody zimowe oraz jachty na zamówienie. Wszystkie zlecenia wykonywane są rzetelnie i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Usługi realizowane są zgodnie z ustalonym terminem i w bardzo dobrej cenie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
goleniowski, gryficki, gryfiński, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń