"Seweryn" Firma Handlowo-Usługowa Marek Seweryn

Grzyby i runo leśne
ul. Krzemieniecka 63, 30-694 Kraków Swoszowice, małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma "Seweryn" Firma Handlowo-Usługowa Marek Seweryn prowadzi działalność w branży Grzyby i runo leśne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (12) 27... lub mailową: grzybyseweryn@interia.eu
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Seweryn" Firma Handlowo-Usługowa Marek Seweryn. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Krzemieniecka 63, 30-694 Kraków.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 49.98659N, 20.0108E. [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Seweryn" Firma Handlowo-Usługowa Marek Seweryn. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
B
Bruno
Grzybki suszone dodaję prawie do wszystkiego, zupy jarzynowe, rosoły, krupniki, gulasze, sosy do mięs i do gołąbków, bigosy, pasztety, pieczenie, klopsiki, sznycle, makarony, kasze, pirogi z mięsem, gołąbki, śledziki, farsze wytrawne itp. Nie daję do zup owocowych, mlecznych, piwnych, kompotów, tortów, kawy i herbaty, ale dodatek do niektórych nalewek daje dobre wyniki. Wszystko z umiarem i w odpowiednich proporcjach - trzeba próbować i nabierać praktyki i wprawy, mam jej ponad 70 lat i prawie nigdy nie przesadziłem, ale to sprawa też gości i domowników, zawsze chwalą (może są tacy grzeczni i przyjaźni).
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.