Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Rekomendujemy firmę Eniro Polska Sp. z o.o. oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta ... "

Starcom Sp. z o.o. Agencja i doradztwo reklamowe, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Inwap Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Inwap Sp. z o.o.

Kompleksowa obsługa realizowanych przez nas zadań.

Informacje

Opis działalności

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej. Firma Inwap oferuje dostawę i montaż pompowni domowych opartych na pompach wyporowych i wirowych.

O nas

Firma INWAP została założona w 1988r., jest firmą rodzinną kierowaną przez ojca Jana Haasa i syna Marka Haasa. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej. INWAP jest przedsiębiorstwem produkcyjnym tworzącym swoje wyroby począwszy od projektowania, tworzenia prototypów, testowania prototypów, wdrożeniu do produkcji oraz kończąc sprzedaży i obsłudze serwisowej. Nasza oferta jest skierowana do szerokiej gamy odbiorców tj. do firm budowlanych, klientów indywidualnych czy też klientów instytucjonalny jak Gminy.

Firma INWAP oprócz produkcji zajmuje się także doradztwem w zakresie doboru pompowni ścieków dla domów jednorodzinny, wielorodzinnych, firm, hoteli, restauracji, urzędów państwowych. Współpracuje z wieloma projektantami jak również jednostkami badawczymi. Uczestniczymy w szeregu seminariach dotyczących gospodarki wodno-ściekowej.

Corocznie firma prezentuje się na targach branżowych w WOD-KAN w Bydgoszczy pokazując nowości i udoskonalenia naszych produktów.

Doświadczenie i znajomość najnowszych wymagań w zakresie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa, a także wysoka jakość oraz najnowsze technologie produkcyjne i kontrolne gwarantują najlepszy poziom satysfakcji klienta jak firmy INWAP z urządzeń oferowanych na rynku.

Nasza oferta dostępna jest na całym terenie Polski, a pompownie INWAP są również sprzedawane do krajów EU jak również są w kręgu zainteresowań firm z krajów Ameryki Północnej i Południowej, krajów bliskiego wschodu i innych.

Firma INWAP uzyskała szereg tytułów świadczących o jej wysokiej ocenie i jakości np.:
- Certyfikat Solidna Firma,
- Diament Forbesa 2012 (3-miejsce), 2013 (1 miejsce), 2014 (2 miejsce),
- Ranking Firmy Rodzinne Newsweeka 2011, 2012 (1 miejsce),
- Laureat Opolskie Nagrody Jakości 2012,
- Certyfikat innowacyjności wydany 2011 r. przez Sieć Naukową MSN i Instytut Nauk Ekonomicznych PAN.

Nasze własne rozwiązania i konstrukcje są zgłaszane do Urzędu Patentowego.

Produkty i usługi

Produkujemy:
* Pompy z rozdrabniaczem do ścieków komunalnych np. ORKA czy WIR-R
* Pompy z wirnikiem vortex do ścieków komunalnych, brudnej wody np. WIR-S
* Pompownie kompaktowe do ścieków komunalnych np. typ PKS
* Pompownie kompaktowe do wód deszczowych np. PKR
* Pompownie kompaktowe do wód drenażowych np. PKG
* Pompownie kompaktowe jednopompowe np. PES-1xPOMP
* Pompownie kompaktowe dwupompowe np. PEK-2xPOMP.

Świadczymy usługi:
* Montaż i uruchomienie pompowni
* Przeglądy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne
* Doradztwo w zakresie doboru pompowni ścieków
* Wykonywanie obliczeń hydraulicznych dla sieci sanitarnych oraz dobór średnic rurociągów tłocznych
* Naprawy pomp.

Nasze przepompownie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne tj:
* Pompy wyporowe z serii ORKA własnej produkcji
* Szybkozłącza hydrauliczne ze stali nierdzewnej rozwiązanie NWAP
* Elementy hydrauliczne ze stali nierdzewnej tj rury, mocowania, prowadnice, belki, klucze, zasuwy i wiele innych
* Układy sterowania przygotowywany w różnych wersjach tj. podstawowych zapewniających pracę i bezpieczeństwo użytkownika oraz wersje dla wymagających, które zawierają dodatkowe takie właściwości jak programowalny sterownik z wyświetlaczem LCD z możliwością kontroli i modyfikacji przez internet poprzez modem GSM lub modem WIFI oraz wiele innych dodatkowych funkcji jak kontrola ciągłego pomiaru cieczy, kontrola parametrów pracy pompy np. czas pracy, licznik załączeń, natężenia prądu i wiele innych.
* Specjalny typ zbiornika opracowany i "opatentowany" zapewniający zwiększoną rotację ścieków, eliminację efektu zagniwania ścieków i wydzielania się odoru czy też sedymentacji osadów stałych zbiorniku pompowni.

Certyfikaty

Opinie
przepompownie, przepompownia cena, producent przepompowni, przepompownia producent, przepompownia, przepompownie ścieków, przepompownia ścieków, przepompownia ścieków producent, pompownie, pompownia cena, pompownia producent, producent pompowni, pompownia, pompownie ścieków, producent pompowni ścieków, pompownia ścieków producent, pompownia ścieków cena, pompownia ścieków, kanalizacja sanitarna, kanalizacja ciśnieniowa, przepompownie przydomowe, przepompownia przydomowa, przepompownia przydomowa cena, przepompownie domowe, przepompownia domowa, przepompownia domowa cena, przepompowania przydomowa, pompownie domowe, pompownia domowa, pompownia domowa cena, urządzenia zbiornikowo-tłoczne, urządzenia zbiornikowo tłoczne, pompy wirowe, pompa wirowa, pompa wirowa cena, pompy wyporowe, pompa wyporowa, pompa wyporowa cena, pompy z rozdrabniaczem, pompa z rozdrabniaczem, pompa z rozdrabniaczem cena, projektowanie sieci kanalizacyjnej, projekt sieci kanalizacyjnej, sieć kanalizacyjna projekt, zbiorniki do pompowni, zbiornik do pompowni, zbiornik z dnem klasycznym, zbiornik z dnem stożkowym, zbiornik z dnem specjalnym, zbiorniki z dnem specjalnym, pompy wirowo-odrzutowe, pompa wirowo odrzutowa, pompa wirowo-odrzutowa, pompy wirowo odrzutowe orka, pompy wirowo odrzutowe wir, pompownie przesyłowe, pompownia przesyłowa, pompownia pośrednia, pompownia pośrednia producent, pompownia pośrednia serwis, pompownie pośrednie, pompownia zbiorcza, pompownie zbiorcze, pompownia zbiorcza producent, pompownia zbiorcza serwis, pompownia główna, pompownie główne, pompownia główna producent, pompownia główna cena, inwap, inwap pompownie, pompownie inwap, przepompownie inwap, przepompownie ścieków inwap, przepompownia ścieków inwap, przepompownie przydomowe inwap, pompownie kompaktowe, pompownia kompaktowa, pompowania kompaktowa producent, pompownia kompaktowa cena

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Starobrzeska 34 B
49-305 Brzeg, woj. opolskie