Artykuły z kategorii zdrowie i uroda

Jak olejować włosy? 5 metod olejowania

2021-04-12
Olejowanie włosów jest zabiegiem wymagającym systematyczności oraz zastosowania odpowiedniej metody. Jak więc olejować włosy? Poznaj 5 sposobów olejowania.

Olejowanie włosów od A do Z. Od czego zacząć i jaki olej wybrać?

2021-04-09
Olejowanie włosów to zabieg, który każdy powinien wprowadzić do swojej pielęgnacji. Na czym on polega? Jak prawidłowo olejować włosy? Jaki olej wybrać? Sprawdź!

5 zabiegów kosmetycznych, dzięki którym zapomnisz o bliznach

2021-04-09
Przerwanie ciągłości skóry powoduje powstawanie blizn. Poznaj metody, dzięki którym można zmniejszyć widoczność oraz całkowicie usunąć wszelkie skazy i rany.

Produkty z apteki, które poprawią jakość Twojego życia intymnego

2021-04-08
Infekcje, ból, problemy z potencją? Wszystko to sprawia, że zamiast cieszyć się ze współżycia, unikamy go. Sprawdź, jakie produkty z apteki mogą pomóc.

5 nawyków pielęgnacyjnych, które warto wprowadzić wiosną

2021-04-08
Wiosna to idealny czas, by bardziej o siebie zadbać i wprowadzić nowe nawyki pielęgnacyjne. Oto proste triki, które warto włączyć do swej codziennej pielęgnacji

7 sposobów na to, jak być bardziej produktywnym w pracy

2021-04-07
Aby być produktywnym należy mądrze zarządzać swoim czasem i energią oraz wprowadzić pewne nawyki. Zastanawiasz się, jak być bardziej wydajnym w pracy? Sprawdź!

Pokrzywa zwyczajna i jej niezwykłe właściwości. Na co pomaga herbata z pokrzywy?

2021-04-07
Pokrzywa to skarbnica odżywczych minerałów oraz witamin. Sprawdź, jakie właściwości posiada ta niezwykła roślina i jak stosować leczniczy napar z jej liści.

Subtelne techniki koloryzacji włosów

2021-04-06
Jak zmienić kolor włosów bez mocnej ingerencji w ich naturalny odcień? Jak podkreślić piękno włosów, nie zmieniając całkowicie ich naturalnego koloru? Sprawdź!

Nietypowy sposób na relaks, czyli czym jest ASMR?

2021-04-02
ASMR to objawienie ostatnich lat, które cieszy się dużą popularnością. Sprawdź, czym jest ta tajemnicza technika relaksu i jakie korzyści się z nią wiążą.

Jak wybrać matę do jogi? 4 najważniejsze kryteria

2021-04-01
Joga nie wymaga posiadania wielu akcesoriów poza matą i wygodnym strojem. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i sprawdź, jak wybrać najlepszą matę do ćwiczeń.