Artykuły z kategorii zdrowie i uroda

Jak praktykować mindfulness w pracy?

2021-10-19
Odczuwasz w pracy stres? Zacznij praktykować mindfulness. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak ćwiczyć uważność. Obniż poziom stresu i popraw swoją koncentrację.

Objawy cukrzycy, czyli jak rozpoznać tę chorobę?

2021-10-15
Wczesne zdiagnozowanie cukrzycy jest kluczowe w procesie jej leczenia i poprawy stanu zdrowia. Jak więc ją rozpoznać? Sprawdź, jakie są objawy cukrzycy.

Metody na rzucenie palenia papierosów

2021-10-14
Chcesz rzucić palenie? Dowiedz się, jakie są dostępne sposoby i wybierz ten, który Ci odpowiada. Rozstanie się z nikotyną nie jest łatwe, ale warto spróbować!

Jak poprawnie nakładać booster do rzęs?

2021-10-13
Booster do rzęs to odżywka, która ma w sobie aktywne składniki działające na wzrost włosków. Efekty stosowania widać już po miesiącu. Jak nakładać takie serum?

Jak dbać o wąsy i brodę?

2021-10-13
W jaki sposób dbać o wąsy i brodę? Podpowiadamy, dlaczego decydujące o schludnym wyglądzie zarostu jest jego regularne cięcie oraz codzienne czesanie i modelowa

Leczenie kanałowe pod mikroskopem – czym się różni od tradycyjnego?

2021-10-13
Boli Cię ząb? Podejrzewasz, że nie obejdzie się bez leczenia kanałowego? Jeśli tak, postaw na endodoncję mikroskopową. Przedstawiamy jej największe zalety.

Badania profilaktyczne dla kobiet – jakie wykonywać?

2021-10-12
Badania profilaktyczne pozwalają wykryć różne choroby we wczesnym stadium. Warto więc regularnie się badać. Sprawdź, jakie badania wykonywać i jak często.

Trymowanie brody? Zostaw to zadanie barberowi!

2021-10-08
Jak trymuje się zarost i czym zabieg różni się od golenia? Podpowiadamy, w jaki sposób skraca się brodę w profesjonalnych salonach barberskich.

Jak zapobiegać odleżynom u leżących osób z niepełnosprawnościami?

2021-10-05
Jeśli chcesz wiedzieć, czym są odleżyny, jak powstają i jak im zapobiegać, zajrzyj do naszego tekstu. Sprawdź, co przygotowaliśmy w dzisiejszym artykule.

Jak postępować po chirurgicznym usuwaniu ósemek?

2021-10-01
Przygotowujesz się do usuwania ósemki u chirurga? Sprawdź, jak postępować po zabiegu i czego unikać, by uniknąć powikłań i oszczędzić sobie niepotrzebnego bólu.