Artykuły z kategorii zdrowie i uroda

Paznokcie ślubne – najmodniejsze wzory i trendy

2020-08-03
Manicure ślubny to ważny element uzupełniający suknię ślubną każdej panny młodej. Jakie paznokcie na ślub wybrać? Poznaj najmodniejsze trendy tego sezonu!

Jak przygotować zdrowy i smaczny sok z aronii?

2020-07-28
Sok aronii uważany jest za jeden z najzdrowszych napojów na świecie, dlatego warto mieć go w swojej spiżarni. Sprawdź, jak szybko przygotować sok z aronii.

Jak zapobiegać odwodnieniu organizmu podczas upałów?

2020-07-27
Podczas upałów nasz organizm traci więcej wody niż zazwyczaj. Dlatego warto pamiętać o zdrowych nawykach. Dowiedz się, jak zapobiegać odwodnieniu organizmu.

Czym jest psychoterapia psychoanalityczna?

2020-07-27
Psychoterapia psychoanalityczna polega na udzielaniu pomocy osobom, które chcą dowiedzieć się, jaka jest przyczyna konfliktu ich struktur psychicznych.

Jak dbać o zęby mleczne u dzieci?

2020-07-23
Świadomość konieczności utrzymywania higieny jamy ustnej powinna być kształtowana już od najmłodszych lat. Sprawdź, co zrobić, aby zadbać o mleczaki dziecka.

Porowatość włosów – czym jest i jak ją sprawdzić?

2020-07-22
Włosy ze względu na porowatość możemy podzielić na nisko-, średnio- i wysokoporowate. Czym właściwie jest porowatość włosów i w jaki sposób ją określić?

8 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji włosów

2020-07-21
Nieprawidłowa pielęgnacja włosów źle wpływa na ich zdrowie i wygląd. Jak więc codziennie dbać o włosy i czego unikać? Poznaj najczęstsze błędy pielęgnacyjne

Jakie są lecznicze właściwości octu jabłkowego i jak go stosować?

2020-07-15
Ocet jabłkowy zawiera wiele cennych składników mineralnych i witamin. Poznaj właściwości lecznicze octu jabłkowego i dowiedz się, w jaki sposób go stosować.

Jak pozbyć się włókniaków?

2020-07-13
Myślisz o usunięciu włókniaka, ale boisz się zabiegu? Wypróbuj metodę usuwania laserem! Czytaj dalej i zobacz, jak szybko i bezboleśnie pozbyć się problemu!

Paznokcie na lato – jakie kolory są modne w tym sezonie?

2020-07-10
Jakie kolory paznokci są modne tego lata? Neony, pastele, a może beże? Sprawdź najnowsze trendy i inspiracje oraz wybierz swój wymarzony kolor paznokci na lato.