Artykuły z kategorii Zdrowie i uroda

Jakie są objawy mononukleozy? Leczenie u dzieci i dorosłych

2019-12-11
mononukleoza
Mononukleoza to zakaźna choroba, która jest trudna do zdiagnozowania. Czym się objawia i jak ją wyleczyć? Przeczytaj, jak przebiega u dzieci, a jak u dorosłych.

Jak wygląda japoński manicure? Zabieg na paznokcie krok po kroku!

2019-12-11
manicure japoński
Zniszczoną lub osłabioną płytkę paznokci może uratować wizyta w salonie kosmetycznym. Szczególnie zalecany jest japoński manicure. Sprawdź, na czym polega.

Zabiegi na paznokcie i dłonie - na czym polega profesjonalny manicure?

2019-12-11
manicure
Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdego z nas. Warto się dowiedzieć, jakie są rodzaje zabiegów. Jak wygląda profesjonalny manicure i na czym polega?

Czym się zajmuje kosmetolog, a czym kosmetyczka? Wszystko o współczesnej kosmetologii!

2019-12-10
kosmetologia
Czym właściwie różni się zawód kosmetologa od kosmetyczki? Dowiedz się wszystkiego o kosmetyce lekarskiej. Poznaj historię i przebieg usług kosmetycznych.

Na jakie zabiegi na włosy w salonie kosmetycznym lub fryzjerskim się zdecydować?

2019-12-10
zabiegi na włosy
Na stan włosów wpływa wiele czynników. Genetyka, choroby, zła pielęgnacja to tylko niektóre. Odkryj najlepsze zabiegi na włosy w kosmetyce i fryzjerstwie.

Jakie zabiegi na twarz wybrać? Lista skutecznych zabiegów stosowanych w kosmetyce!

2019-12-10
zabiegi na twarz
Skóra z wiekiem wiotczeje i traci jędrność, a trądzik może być problemem. Dlatego poznaj najlepsze zabiegi na twarz w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Jakie uzupełnienia protetyczne wybrać?

2019-12-11
uzupełnienia protetyczne
Uzupełnienia protetyczne to rozwiązanie dla osób, które borykają się z ubytkami zębów. Jakie można wymienić rodzaje uzupełnień i kiedy się je stosuje?

Jak zadbać o piękny i zdrowy uśmiech?

2019-12-11
piękny uśmiech
Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka człowieka. Jak zadbać o higienę jamy ustnej i jak często należy wybierać się na profilaktyczne wizyty u stomatologa?

Zabiegi na cellulit – zestawienie najlepszych w kosmetyce i medycynie estetycznej!

2019-12-09
zabiegi na cellulit
Cellulit to problem, który zaniedbany, może być trudny do usunięcia. Odkryj skuteczne zabiegi na cellulit, stosowane w kosmetyce i medycynie estetycznej.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o jonoforezie w kosmetyce!

2019-12-09
jonoforeza
Jonoforeza to popularny zabieg, stosowany jako forma rehabilitacji. Wykonuje się go także w kosmetyce. Dowiedz się 5 przydatnych informacji o zabiegu.