Artykuły z kategorii zdrowie i uroda

Psychoterapia jako skuteczna pomoc osobie uzależnionej od alkoholu. Poznaj ofertę Centrum Zdrowia Psychicznego Psyche!

2022-11-25
Alkoholizm jest poważną chorobą, która wyniszcza cały organizm – zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Sprawdź, jak sobie warto z tym radzić!

Pracownia Optyczna Dorota Przewoźna| Czym wyróżniają się soczewki z filtrem BLUE LIGHT?

2022-11-22
Ochrona wzroku przez światłem niebieskim możliwa jest z soczewkami z filtrem BLUE LIGHT. Kupić je można od Pracowni Optycznej Brzeg Dolny – kliknij i sprawdź.

Okulary sportowe marki RUDY PROJECT w ofercie Pracowni Optycznej Brzeg Dolny

2022-11-22
Szukasz okularów sportowych? Jeśli tak, kliknij link i sprawdź ofertę Pracowni Optycznej Brzeg Dolny, która proponuje modele kolarskie marki RUDY PROJECT.

Czym różnią się twarde soczewki kontaktowe od miękkich?

2022-11-12
Wada wzroku wymaga korekcji i noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Warto wiedzieć czym się różnią soczewki miękkie od twardych, żeby dobrze wybrać.

Czym zajmuje się lekarz medycyny pracy?

2022-11-12
Sprawdź, czym zajmuje się lekarz medycyny pracy. Jaki jest zakres jego działania i kiedy wizyta u niego może okazać się niezbędna? Jakie badania wykonuje taki l

Metody leczenia niepłodności u kobiet

2022-11-11
Kobiety mające trudności z zajściem w ciążę mogą korzystać z dostępnych metod leczenia niepłodności. Dowiedz się, na czym polegają te najpopularniejsze!

Poznaj 4 powody, dla których akcesoria i sprzęt rehabilitacyjny warto nabyć w sklepie Zal-Med

2022-11-18
Szukasz wkładek ortopedycznych, wózka inwalidzkiego, łóżka rehabilitacyjnego lub innego sprzętu? Sprawdź, dlaczego warto je kupić w Zal-Med w Gorzowie Wlkp.

Techniki zapamiętywania – jak trenować pamięć?

2022-11-15
Zastanawiasz się, jak skutecznie trenować swoją pamięć? Czytając nasz artykuł, dowiesz się, czym w ogóle jest oraz jakie istnieją techniki zapamiętywania.

Jak poradzić sobie z objawami suchego oka? 

2022-11-06
Poznaj sposoby na problem zespołu suchego oka. Jakie mogą być przyczyny braku wilgoci na gałce ocznej? Jak na co dzień radzić sobie z objawami suchego oka?

Pokonaj nadwagę z firmą Dietetyka i Trychologia

2022-11-21
Zmagasz się z nadwagą lub mas predyspozycje do nadmiernego odkładania się tkanki tłuszczowej? Zadbaj o prawidłowe i zdrowe odżywianie – udaj się do dietetyka.