Artykuły z kategorii zdrowie i uroda

Na czym polega USG Doppler?

2020-11-27
USG Doppler o badanie nieinwazyjne wykonywane przy użyciu aparatu ultrasonograficznego. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć w tym zakresie.

Czym zajmuje się alergolog?

2020-11-27
Alergolog to lekarz zajmujący się leczeniem chorób wywoływanych przez alergeny Alergeny to antygeny, które rozprzestrzeniają się w środowisku.

Jakie badania krwi warto wykonywać regularnie?

2020-11-24
Regularne poddawanie krwi analizie laboratoryjnej jest bardzo ważne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Sprawdź, które badania warto wykonywać cyklicznie.

Czym się różni suplementu diety od leku?

2020-11-17
Suplementy diety są bardzo popularne, jednak wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, czym tak naprawdę są. Jak działają i w jaki sposób różnią się od leków?

W jaki sposób rozpoznaje się padaczkę u dzieci?

2020-11-16
Padaczka to choroba, która kojarzy nam się z dorosłymi, jednak bardzo często cierpią na nią również dzieci. Jakie są przyczyny epilepsji u dzieci? Sprawdź!

Co zrobić, gdy mięczak zakaźny zaatakuje okolice intymne?

2020-11-16
Mięczak zakaźny to zakaźna choroba skóry. Zakażenie następuje przez bezpośredni kontakt z nosicielem, w tym kontakt seksualny. Jak leczyć chorobę w domu?

Jak urządzić domowe SPA?

2020-11-16
Kiedy potrzebujemy relaksu i całego dnia dla siebie, świetnym rozwiązaniem jest urządzenie domowego SPA. To zaskakująco prosty pomysł na regenerację.

Spis przydatnych informacji w temacie soczewek kontaktowych

2020-11-14
Soczewki kontaktowe nierzadko okazują się być lepszą alternatywą do okularów. Zanim jednak się na nie zdecydujemy, warto będzie dowiedzieć się kilku rzeczy.

Czy medycyna niekonwencjonalna jest skuteczna?

2020-11-14
Medycyna niekonwencjonalna znacząco poprawia stan zdrowia organizmu poprzez stosowanie naturalnych, znanych z przyrody, roślin będących najlepszym lekarstwem.

Jak działa pogotowie stomatologiczne?

2020-11-13
Pogotowie stomatologiczne świadczy pomoc w nagłych przypadkach m.in. przy ukruszeniu i wybiciu zęba, lub też przy silnymi i nieustępującym bólu w jamie ustnej.