Artykuły z kategorii Finanse i ubezpieczenia

Twój partner i opiekun majątku i życia

2019-12-06
ubezpieczenie na życie
Dlaczego warto się ubezpieczać? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w naszym artykule na temat ubezpieczeń majątkowych, mienia i ubezpieczeń na życie.

Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów – na czym polega?

2019-12-05
księgowość
Prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów dla małych i średnich firm, zajmuje się między innymi Wioletta Pstrąg z Biura rachunkowo-usługowego OTWARTA KSIĘGA!

Jak znaleźć dobrego księgowego?

2019-12-05
rozliczenia podatkowe
Prowadząc własną firmę, bardzo często napotykamy się na duże trudności związane z przepisami prawnymi. Jak zatem znaleźć dobrego księgowego, który im podoła?

Czy warto korzystać z usług biura rachunkowego?

2019-12-06
księgi rachunkowe
Prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji, analiza sytuacji finansowej, podatki są ściśle związane z prowadzeniem firmy. Czy warto robić to samodzielnie?

Które ubezpieczenia najbardziej przydają się w codziennym życiu?

2019-12-02
ubezpieczenie życiowe
Zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia? Przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się, dlaczego warto wybrać ubezpieczenie turystyczne i płatności internetowych.

Alternatywa dla kredytu gotówkowego, czyli leasing konsumencki

2019-12-02
Leasing konsumencki
Aby uniknąć czasochłonnych oraz skomplikowanych formalności kredytowych, warto wziąć pod uwagę zawarcie umowy leasingu konsumenckiego w biurze brokerskim.

Dlaczego warto korzystać z usług księgowych?

2019-11-30
Biuro rachunkowe
Jeżeli chcemy by wszelkie sprawy księgowe w naszej firmie były sprawnie rozliczane, powinniśmy zlecić obsługę rachunkową przedsiębiorstwa biuru rachunkowemu.

Dobrze prowadzona księgowość to zysk dla Twojej firmy!

2019-11-29
księgowość
Jeśli chcesz, aby Twoja firma szybko się rozwijała, koniecznie podejmij współpracę z dobrym biurem rachunkowym, które zadba o jej finanse.

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu – jak powinna wyglądać polisa?

2019-11-27
Ubezpieczenie samochodu
Dzięki odpowiednio skonstruowanej polisie ubezpieczeniowej można skutecznie ochronić na wypadek zdarzeń drogowych zarówno sam pojazd, jak i jego użytkowników.

Jakie są zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów?

2019-11-28
Biuro rachunkowe
Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest najczęściej wybieranym sposobem prowadzenia księgowości. Sprawdź, jakie są podstawowe zasady jej prowadzenia.