Artykuły z kategorii finanse i ubezpieczenia

Na co zwrócić uwagę, wybierając formę prowadzenia działalności gospodarczej?

2022-08-04
Wybór formy działalności jest niezwykle istotny, dlatego podczas podejmowania decyzji warto zwrócić uwagę na kilka kryteriów. Opisujemy najważniejsze z nich.

Jak przeprowadzić audyt podatkowy?

2022-07-30
Kiedy warto przeprowadzić audyt podatkowy w swojej firmie? Dlaczego warto to zrobić? Sprawdź, jak legalnie i skutecznie uniknąć sankcji karno-skarbowych!

Jak ubezpieczyć dziecko?

2022-07-08
Planujesz ubezpieczyć swoje dziecko, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Sprawdź, w jaki sposób możesz zrealizować swój cel. Zapraszamy Cię do lektury.

Profesjonalne prowadzenie księgowości w każdej formie z Biurem Rachunkowym Romualdy Kubik

2022-08-19
Niezależnie od tego, czy działa się na księgowości uproszczonej, czy pełnej musi być bezbłędna. Biuro Rachunkowe Romualda Kubik służy pełnym wsparciem!

Czy warto wziąć kredyt samochodowy w biurze Joanny Grydyk?

2022-08-10
Potrzeba zakupu nowego pojazdu jest niejednokrotnie zaskoczeniem i obciążeniem dla domowego budżetu. Zobacz, dlaczego warto wziąć wówczas kredyt samochodowy.

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne od UNIQA Agencja Generalna w Wałbrzychu?

2022-08-05
Chcesz jechać na urlop ze spokojną głową i nie przejmować się tym, co może pójść nie tak? Poznaj polisy turystyczne oferowane przez UNIQA Agencja Generalna!

Biuro Rachunkowe Profin – profesjonalna obsługa i wsparcie

2022-08-11
Nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym niesie ze sobą wiele korzyści. Sprawdź, w czym pomoże Ci i co oferuje profesjonalne Biuro Rachunkowe Profin?

Przemysław Małyga – bezpłatne doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

2022-08-10
Interesuje Cię kredyt budowlano-hipoteczny lub mieszkaniowy? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy profesjonalnego doradcy finansowego, Przemysława Małygi z Poznania

Agenda 2030 – najważniejsze cele zrównoważonego rozwoju dla firm

2022-06-27
Zrównoważony rozwój w biznesie może być definiowany w kilku głównych obszarach. Poznaj najważniejsze z nich i dowiedz się, w jaki sposób je realizować!

Czym jest raportowanie ESG?

2022-07-04
Czy wiesz, czym jest raportowanie ESG, kogo dotyczy oraz w jaki sposób przygotować do niego swoje przedsiębiorstwo? Tego dowiesz się z artykułu! Sprawdź!