Artykuły z kategorii finanse i ubezpieczenia

Jak prowadzić księgowość w fundacji?

2020-07-02
Prowadzenie księgowości w fundacji to trudne i odpowiedzialne zadanie. O jakich czynnościach musisz pamiętać? Zajrzyj tutaj i znajdź najlepszego księgowego!

Jakie ubezpieczenie turystyczne kupić?

2020-06-03
Wyjeżdżasz? Ubezpieczenie turystyczne to podstawa! Jakie wybrać? Co powinna obejmować polisa? Sprawdź, gdzie kupić ubezpieczenie i dlaczego musisz je mieć!

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

2020-05-14
Coraz więcej Polaków wyjeżdżających na wakacje za granicę zainteresowanych jest zakupem polisy turystycznej. Jakie korzyści się z tym wiążą? Przeczytaj!

Jakie są najczęściej wykupowane ubezpieczenia komunikacyjne?

2020-05-13
Wśród najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych znajdują się polisa od odpowiedzialności cywilnej oraz autocasco. Zobacz, przed czym chronią te polisy.

Jakie rodzaje ubezpieczeń oferują towarzystwa ubezpieczeniowe?

2020-05-13
Ubezpieczenia można podzielić na majątkowe oraz na życie. Ich celem jest zabezpieczenie nas i naszych bliskich. Jakie polisy wyróżniamy? Wejdź i zobacz!

Jakie są największe zalety prowadzenia księgowości w formie uproszczonej?

2020-05-12
Masz małą firmę i szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie prowadzenia księgowości? Sprawdź ofertę najlepszych specjalistów z biura rachunkowego Agmar!

Jakie ubezpieczenia musi zawrzeć rolnik?

2020-05-11
Polskie prawo nakłada między innymi na rolników obowiązek zawarcia dwóch polis. Jaki jest ich zakres i do czego służą, dowiesz się z przygotowanego artykułu.

Jakie usługi świadczą biegli rewidenci?

2020-05-11
Rewizje finansowe mają na celu sprawdzenie poprawności sprawozdań finansowych. Zobacz, jakie inne usługi świadczą biegli rewidenci i kto może zostać audytorem.

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing usług księgowych?

2020-05-08
Z outsourcingu korzysta wiele współczesnych firm. Nie bez powodu! Jakie są zalety tego rozwiązania? Sprawdź sam i zadbaj o księgowość swojego przedsiębiorstwa!

Dlaczego warto korzystać z usług kancelarii podatkowych?

2020-05-06
Doradcy podatkowi to specjaliści, którzy posiadają szeroką i aktualną wiedzę na temat polskiego systemu podatkowego. Jak mogą nam pomóc? Przeczytaj artykuł!