Artykuły z kategorii Rolnictwo i leśnictwo

Opakowania drewniane – ekologiczny sposób pakowania towarów

2019-11-11
skrzynka drewniana
Opakowania drewniane to ekologiczna forma opakowań, które stosowane są do magazynowania, transportu oraz ochrony wielu towarów. Jakie funkcje mogą pełnić?

W jakich wnętrzach sprawdzą się podłogi z postarzanego drewna?

2019-11-11
podłogi postarzane
Postarzanie desek podłogowych to modny sposób, na uzyskanie oryginalnego wyglądu wnętrza. Zobacz, do jakich aranżacji wnętrz pasują postarzane podłogi.

Kombajn rolniczy - poznaj jego rodzaje i zastosowanie!

2019-11-10
Maszyny rolnicze
Kombajn to jedna z podstawowych maszyn rolniczych, usprawniająca pracę na polu. Sprawdź, jakie występują jego rodzaje oraz gdzie znajdują swoje zastosowanie.

Jeśli poszukujesz najlepszej jakości drewna zaufaj profesjonalnej firmie sprzedającej drewno.

2019-11-09
drewno budowlane
Surowiec drewniany wykorzystywany jest w budownictwie, gdzie służy jako drewno budowlane i konstrukcyjne, znajduje zastosowanie również w budowie dachów.

Co warto wiedzieć o drewnie opałowym?

2019-11-08
drewno opałowe
Czym jest drewno opałowe? Jakie są rodzaje drewna opałowego? Co należy brać pod uwagę wybierając drewno opałowe? Gdzie możemy kupić drewno opałowe? Dowiedz się.

Jak dobrać koła do maszyn rolniczych?

2019-11-06
koła rolnicze
Dlaczego idealne dobranie kół rolniczych jest tak ważne? Co musimy uwzględnić przy wyborze odpowiednich kół rolniczych? Na te pytania odpowiadamy w artykule.

Części zamienne do pługów w ofercie specjalnej hurtowni

2019-11-01
Części do pługów
Podzespoły pługów narażone są na spore obciążenia wynikające z intensywnej pracy. Części zamienne do takich maszyn rolniczych warto kupić w dobrej hurtowni.

Czy warto hodować bydło mięsne?

2019-10-04
bydło mięsne wypasane na polu
Mięso wołowe jest w czołówce, która króluje na polskich stołach, tuż za wieprzowiną i drobiem. Czy wobec tego, warto zdecydować się na chów tego gatunku?

Maszyny rolnicze na miarę indywidualnych potrzeb

2019-09-27
Źródło: gettyimages
Na rynku znaleźć można wiele maszyn rolniczych, które znacznie ułatwiają prace rolnicze i sadownicze. Wśród nich wyróżnić można ciągniki, przyczepy i siewniki.