Artykuły z kategorii uslugi dla kazdego

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

2020-09-28
Odpowiednie przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej jest pierwszym ważnym krokiem do sukcesu. Zobacz, jak się wyróżnić i dobrze wypaść na rozmowie o pracę.

Najlepsze sposoby na walkę z molami spożywczymi

2020-09-22
Mole spożywcze potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie. Poznaj proste sposoby na pozbycie się ich na dobre ze swojej kuchni. Nie będzie potrzebna ci żadna chemia.

Jak poprawnie dokonać darowizny majątku między małżonkami?

2020-09-11
Notarialna umowa darowizny to jeden z najpopularniejszych sposobów przekazywania składników majątku. Sprawdź, kiedy można ją wykorzystać w małżeństwie.

Kiedy potrzebne jest europejskie poświadczenie spadkowe?

2020-09-11
Zagraniczne sprawy spadkowe już od pewnego czasu nie są tak problematyczne. Sprawdź, jak uzyskać europejskie poświadczenie spadkowe i dochodzić swoich praw.

Jakie są sposoby ochrony przed nieuczciwą konkurencją na rynku?

2020-09-11
Rywalizacja na rynku pomiędzy przedsiębiorcami bywa naprawdę zacięta. Powinni jednak wystrzegać się nieuczciwych praktyk. Ich konsekwencje opisujemy w artykule.

Kiedy przyda się profesjonalna wycena nieruchomości?

2020-09-10
Posiadanie gruntu lub lokalu wiąże się z wieloma obowiązkami. W niektórych sytuacjach konieczne może być poznanie ich wartości. Dowiedz się kiedy dokładnie.

Z jakich etapów składa się wycena przedsiębiorstwa?

2020-09-10
Wyliczenie wartości przedsiębiorstwa wymaga specjalistycznej wiedzy. Sprawdź, w jakich sytuacjach i dlaczego pomoc rzeczoznawcy majątkowego będzie niezbędna.

Zaginięcia osób – dlaczego warto zadbać o pomoc doświadczonego detektywa?

2020-09-08
W przypadku zaginięcia jednego z członków rodziny pomoc Policji może okazać się niewystarczająca. Sprawdź, jak mogą pomóc Ci specjaliści z agencji Secret!

Czy warto się zdecydować na oprawę muzyczną pogrzebu?

2020-09-04
Najczęściej muzykę wykorzystuje się do podkreślenia radosnych chwil. Odpowiednio dobrany repertuar może również towarzyszyć w ostatnim pożegnaniu zmarłego.

Jak wygląda tłumaczenie poświadczone?

2020-09-03
Tłumaczeniami poświadczonymi zajmują się tłumacze przysięgli. To oni tworzą kopie dokumentów z przełożeniem według kilku ważnych zasad. Poznasz je pod linkiem.