Artykuły z kategorii usługi dla każdego

Jak wybrać kwiaciarnię? Poradnik + lista zaufanych firm

2022-08-18
Kwiaciarnia to miejsce wyjątkowe, bo kwiaty to wyjątkowy towar. Jak wybrać takie miejsce? Czym się kierować, by się nie zawieść? Przeczytaj nasz poradnik!

Ile można zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym do sklepów online?

2022-08-17
Ogromna konkurencja na rynku powoduje, że klienci mogą czerpać naprawdę wiele korzyści, szukając różnych sposobów na obniżenie ceny.

Testament a prawo do zachowku

2022-08-14
Nie zawsze w testamencie zmarły uwzględni najbliższą rodzinę. W takiej sytuacji można ubiegać się o wypłatę „przysługującej” kwoty na podst. prawa do zachowku.

Jakie sprawy załatwisz u notariusza? 

2022-08-12
Notariusz to prawnik powołany przez Ministra Sprawiedliwości do sporządzania aktów notarialnych. Sprawdź, w jakich sprawach warto zwrócić się do notariusza.

Na czym polega notarialne poświadczenie dziedziczenia?

2022-08-11
Postępowanie sądowe to nie jedyny sposób na stwierdzenie nabycia spadku. Możliwe jest też uzyskanie poświadczenia dziedziczenia u notariusza. Poznaj szczegóły.

Czy można zrzec się dziedziczenia?

2022-08-09
Zrzeczenie się dziedziczenia a odrzucenie spadku to dwie zupełnie inne sprawy. Obie czynności notarialne muszą być dokonane w dobrej kancelarii notarialnej.

Najważniejsze elementy oprawy pogrzebowej

2022-07-31
Oprawa pogrzebowa obejmuje wiele szczegółów oraz obowiązków. Powinna uwzględniać potrzeby uczestników ostatniego pożegnania. Sprawdź, co ona obejmuje!

Czym są tzw. power banki?

2022-07-31
W przypadku braku możliwości podłączenia urządzeń wymagających ładowania do prądu możemy wspomóc się power bankiem. Co to za urządzenie i jak działa?

Dlaczego tak ważna jest odpowiednia utylizacja gruzu?

2022-07-28
Chcesz wykonać remont lub rozbiórkę budynku, ale nie wiesz, co zrobić z powstałym gruzem? Wyjaśniamy zalety utylizacji gruzu i dlaczego warto ją stosować.

Jak wyglądają oględziny pojazdu powypadkowego?

2022-07-25
Oględziny samochodu powypadkowego muszą być przeprowadzone z niezwykłą starannością, aby odszkodowanie rzeczywiście pokryło koszty wszystkich prac naprawczych.