Artykuły z kategorii Dzieci

Zalety tematycznych zabawek edukacyjnych – dlaczego warto je kupować?

2019-11-23
zabawki hurt
Często słyszymy o zabawkach edukacyjnych. Czym jednak się one charakteryzują? Jakie są ich zalety? Gdzie je kupić? Czego dzięki nim dziecko może się nauczyć?

Budowa placu zabaw - co trzeba wziąć pod uwagę?

2019-11-21
plac zabaw
Plac zabaw cieszy każde dziecko. Warto jednak jego budowę powierzyć sprawdzonej ekipie, która w myśl przepisów, wykona bezpieczne miejsce do zabaw dla dzieci.

Jak przygotować dziecko do żłobka?

2019-12-05
żłobek
Rozłąka dziecka i matki jako główna trudność przed wizytą w żłobku. Co zrobić, aby rozstanie przebiegło łagodnie, a dziecko czuło się w żłobku komfortowo?

Dlaczego warto zapisać dziecko do prywatnego żłobka?

2019-11-03
Żłobek dziecięcy
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim jest trudny, gdyż po raz pierwszy i na dłużej, musimy rozstać się ze swoim dzieckiem.

Akcesoria rycerskie – ciekawy pomysł na prezent dla dziecka

2019-11-02
Akcesoria rycerskie
Nie masz pomysłu na urodzinowe przyjęcie dla dziecka? Szukasz ciekawego sposobu na zaktywizowanie malucha? Sprawdź ofertę akcesoriów rycerskich z drewna.

Co powinno się znaleźć w wyprawce dla noworodka?

2019-10-06
artykuły dziecięce
Sprawdź, jakie produkty powinny się znaleźć w idealnej wyprawce dla noworodka oraz dowiedz się, dlaczego warto skompletować ją przed narodzinami dziecka.

Jakie daje korzyści specjalistyczne przedszkole dla dzieci z autyzmem?

2019-10-05
Przedszkole prywatne
Wybór przedszkola dla dzieci z autyzmem to trudna decyzja dla wielu rodziców. Poznaj, jakie są zalety specjalistycznej placówki i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Odzież dziecięca - czy warto podążać za modą?

2019-10-05
Odzież dziecięca
Sprawdź, co jest obecnie modne w świecie odzieży dziecięcej. Czy warto ślepo podążać za trendami narzuconymi przez projektantów ubranek dzieci dla dzieci?

Dogoterapia jako zajęcia dodatkowe dla dziecka

2019-09-27
Dziecko i pies
Obecność zwierząt domowych ma pozytywny wpływ na człowieka. Chociażby udział psa w rozwoju dziecka jest nieoceniony. Warto dowiedzieć się czym jest dogoterapia.

Zaburzenie integracji zmysłów u dzieci – co robić?

2019-09-23
Terapia dziecka
Nadwrażliwość lub jej znacznie obniżony poziom u dziecka na bodźce może oznaczać zaburzenie integracji sensorycznej. Warto zastanowić się wtedy nad terapią.