Artykuły z kategorii dzieci

5 cech dobrej poduszki dziecięcej

2020-12-02
Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, wybierając dobrą poduszkę dla swojego dziecka? Poznaj 5 cech, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru podczas zakupu.

Jak wybrać odpowiednią pościel dla dziecka?

2020-11-24
Planujesz zakup pościeli dla dziecka i nie wiesz na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy, jaki rozmiar i materiał sprawdza się najlepiej dla Twojego dziecka.

Jak wybrać materac do niemowlęcego łóżeczka?

2020-11-23
Łóżeczko to miejsce, w którym noworodek spędza większość czasu. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na jakość materaca. Dowiedz się, jakie musi mieć parametry.

Pieluszki tetrowe dla dzieci – dlaczego warto ich używać?

2020-11-20
Pieluszki tetrowe kojarzą się nam z zamierzchłą przeszłością, jednak z powodzeniem stosowane są do dziś. Dlaczego pieluchy tetrowe są lepsze od jednorazowych?

Namiot tipi jako prezent na święta dla dziecka

2020-11-19
Szukasz świątecznego prezentu dla dziecka, ale nie chcesz kupować kolejnej zabawki? Ciekawym pomysłem może być namiot tipi. Zobacz, jakie są jego zalety i wady.

W jaki sposób rozpoznaje się padaczkę u dzieci?

2020-11-16
Padaczka to choroba, która kojarzy nam się z dorosłymi, jednak bardzo często cierpią na nią również dzieci. Jakie są przyczyny epilepsji u dzieci? Sprawdź!

Korony i mosty, czyli jak mieć piękny uśmiech pomimo braków

2020-11-04
Zęby są niezwykle cenne – raz wyrżnięte, nie odrosną jeśli je stracimy. Dlatego trzeba dbać o regularne wizyty u dentysty oraz uzupełniać braki w uzębieniu.

Rozwijanie kompetencji społecznych dziecka w przedszkolu – na czym polega?

2020-10-27
Rozwój kompetencji społecznych u dziecka w wieku przedszkolnym jest niezwykle istotny. Dowiedz się, jaka jest rola instytucji przedszkola w tym procesie.

Zabawki dla dzieci – na jakie warto postawić?

2020-10-22
Do grup zabawek, które powinniśmy kupować dzieciom, zalicza się zabawki edukacyjne, zabawki drewniane, oraz pluszaki.

Jak pomóc dziecku uzależnionemu od komputera?

2020-10-22
Uzależnienie dzieci i młodzieży od komputera jest powszechnym problemem w dzisiejszych czasach. Jego objawów nie można bagatelizować. Dowiedz się, jak reagować.