Artykuły z kategorii uslugi dla firm

Jak efektywnie promować lokalny biznes w sieci?

2020-07-23
Chcesz wzmocnić promocję swojego lokalnego biznesu, a nie wiesz, od czego zacząć? Poznaj najpopularniejsze metody na zaistnienie online i wyprzedź konkurencję!

Czy warto postawić automat vendingowy w biurze?

2020-07-21
Automaty vendingowe umożliwiają zakup ulubionych przekąsek gdziekolwiek jesteś. Coraz częściej też możemy spotkać je w biurach. Jakie są zalety tych maszyn?

Dlaczego i kiedy warto zlecić wykonanie analizy finansowej specjalistom?

2020-07-15
Wykonanie analizy finansowej daje wiele informacji przedsiębiorcy, który może o wiele lepiej zarządzać dzięki temu środkami w firmie i zoptymalizować jej pracę.

Jak prawidłowo zabezpieczyć meble przed rozpoczęciem remontu?

2020-07-08
Podczas remontu wyposażenie domu jest narażone na uszkodzenia mechaniczne, pył i zabrudzenie materiałami budowlanymi. Jak powinieneś je zabezpieczyć?

Dobra księgowość to połowa sukcesu firmy.

2020-07-07
Zajmuje się on przede wszystkim poprawnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych firmy, których celem jest wykazanie obrotów i sald oraz wykaz pasywów i aktywów firm.

Czym jest powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna?

2020-07-06
Jedną z usług oferowanych przez geodetów jest powykonawcza inwentaryzacja. Przeprowadza się ją po zakończeniu prac budowlanych. Kto i w jakim celu ją wykonuje?

Firmy przeprowadzkowe w Polsce w okresie pandemii

2020-07-03
Po perturbacjach gospodarczych spowodowanych koronawirusem firmy przeprowadzkowe i świadczące usługi transportowe odnotowują wzrost liczby zleceń.

Czy warto założyć własną działalność gospodarczą?

2020-07-01
Kryzys gospodarczy doprowadził do upadku wielu firm w 2020 roku. Czy wobec tego warto zakładać działalność? Masz pomysł na biznes? Nie zwlekaj i zajrzyj tutaj!

Jak znaleźć idealne biuro dla swojej firmy?

2020-06-30
Przestrzeń biurowa powinna być funkcjonalna i spełniać potrzeby danej firmy oraz jej pracowników. Sprawdź, jak wybrać idealne biuro dla swojej firmy.

Projektowanie oraz budowa domu - instalacje zewnętrzne

2020-06-29
Dowiedz się, jak należy prawidłowo zadbać o zewnętrzne instalacje domu i jakie usługi oferują firmy branżowe. Poznaj fakty o projektowaniu i budowie domu.