Artykuły z kategorii Rozrywka i rekreacja

Gdzie się wybrać na narty w Polsce? Przewodnik po najlepszych ośrodkach narciarskich

2019-12-13
narty
Narty to niekwestionowany lider wśród zimowych sportów. W Polsce istnieje wiele ośrodków narciarskich, które nie ustępują światowym. Poznaj 5 najlepszych.

Wybór łyżew – jak je wybrać i dopasować? Poradnik

2019-12-12
łyżwy
Jazda na łyżwach to dobra okazja do poprawy kondycji i wzmocnienia wybranych partii ciała. Jak dopasować łyżwy i jakie są ich rodzaje dowiesz się z poradnika.

Gdzie zorganizować wesele?

2019-12-02
Uroczystość ślubna
Ślub i wesele to wyjątkowy dzień. Warto, aby miało odpowiednią oprawę nie tylko w kościele. Gdzie zorganizować przyjęcie? Hotel, dom weselny, czy restauracja?

Mobilny serwis rowerowy – dlaczego to potrzebne rozwiązanie?

2019-11-30
Przejażdżka rowerowa
Rowery to coraz popularniejszy środek transportu od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Mobilny serwis rowerowy to odpowiedź na rosnące potrzeby rowerzystów.

„Orliki” do renowacji - do kogo należy się zwrócić o pomoc?

2019-11-14
boisko sportowe
Wiele Orlików i boisk trawiastych wymaga generalnej renowacji. Zobacz, na czym polega ich regeneracja oraz jak znaleźć dobrą firmę, która naprawi boisko.

Kiedy warto rozpocząć naukę gry na skrzypcach?

2019-11-09
Ga na skrzypcach
Gra na skrzypcach pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy u dzieci i dorosłych. Nauka gry jest możliwa w każdym wieku, choć w starszym wieku jest trudniejsza.

Rozrywka dla młodszych i starszych dzieci

2019-11-08
Zabawki
Działania wpływające na rozwój umysłu i wyobraźni dziecka, w duży sposób budowane są dzięki wykorzystywanym do zabawkom, klockom, czy przedmiotom plastycznym

W jakim miejscu kupić artykuły na przyjęcie?

2019-10-28
Przyjęcie
Każdy, kto organizuje przyjęcia, powinien zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły dekoracyjne, które oddadzą klimat imprezy i ozdobią każde pomieszczenie.

Moda na każdą porę roku, dnia i na każdy stan ducha

2019-10-28
Podążanie za trendami
Podążanie za trendami dotyczy nie tylko kwestii ubioru, zaś jego dobór nie dotyczy jedynie panującej obecnie mody, ale również stanu ducha.

Rękodzieło regionalne – piękne pamiątki i upominki

2019-10-28
Rękodzieło
Pamiątki ze śląskiego węgla z pewnością są piękne, a ich wygląd niecodzienny. Warto właśnie coś takie przywieźć, jeśli wybierzemy się w te rejony.