Artykuły z kategorii rozrywka i rekreacja

Czy zwierzę jako prezent pod choinkę to dobry pomysł?

2020-11-16
Wiele osób zastanawia się, czy zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to dobry moment, żeby podarować zwierzę jako prezent dziecku. Rozwiewamy wątpliwości.

Czym charakteryzuje się trening Tabata?

2020-11-12
Treningi Tabata są krótką, ale bardzo intensywną formą zajęć fitness. Ich wykonywanie wymaga właściwego przygotowania. Sprawdź, czy te ćwiczenia są dla ciebie.

Czym różnią się od siebie rodzaje pierogów?

2020-11-08
Przed wybraniem zakładu kamieniarskiego warto sprawdzić, jakie cechy powinien posiadać profesjonalny wykonawca tych usług. Podpowiadamy, czym się kierować.

Jak spędzać długie jesienno-zimowe wieczory?

2020-11-05
Długie, chłodne wieczory nie muszą być smutne i nudne. Jest wiele rzeczy, dzięki którym można mądrze i miło wykorzystać ten czas. Sprawdź nasze propozycje.

Gdzie najlepiej zamówić catering?

2020-10-22
Zdrowe odżywianie polega na spożywaniu świeżych posiłków, zawierających odpowiednie składniki odżywcze. Wybierzmy bar, który oferuje domowe i zdrowe jedzenie.

Jaką karmę powinniśmy podawać naszemu kotu?

2020-10-20
Wybór karmy dla kota to tylko z pozoru prosta sprawa. Na rynku jest ich tak dużo, że łatwo o dezorientację. Jaka karma będzie najlepsza dla mruczka? Sprawdź!

Najciekawsze gry planszowe na wieczór

2020-10-15
Gry planszowe, chociaż kojarzą nam się z rozrywką dość zapomnianą, ponownie przeżywają rozwój. Sprawdzą się na przełamanie lodu podczas spotkań ze znajomymi.

Przyjęcie komunijne w restauracji - na co należy zwrócić uwagę?

2020-10-13
Planujesz zorganizować przyjęcie komunijne swego dziecka w lokalu. Zebraliśmy najważniejsze wskazówki, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Jak zrobić kalendarz adwentowy?

2020-10-13
Kalendarze adwentowe są częścią naszej świątecznej tradycji. Zamiast kupować gotowy w sklepie, samodzielnie możesz zrobić ciekawszy i oryginalny kalendarz.

Jak oduczyć psa atakowania innych psów na spacerze?

2020-10-13
Niechęć naszego pupila wobec innych psów na spacerach może być prawdziwym utrapieniem. Jakie mogą być tego powody i jak sobie z tym radzić? Sprawdź w artykule.