Stylizacje z plisowaną spódnicą – z czym nosić i dla kogo jest najlepsza?

Nie masz pomysłu, jak się ubrać do pracy lub na spotkanie? Zobacz propozycje stylizacji z plisowaną spódnicą! Dowiedz się, jak ją dopasować do swojej figury!

Czym charakteryzują się ubrania dobrej jakości?

Odzież wysokiej jakości charakteryzuje się określonymi cechami. Jakimi?

Hurtowa sprzedaż pasmanterii

Wysokiej jakości pasmanterię, włókniny igłowane, filc, pasy tapicerskie, folie opakowaniowe, czy dodatki tapicerskie, oferuje m.in., firma NEOTEX

Do czego wykorzystuje się tkaniny flanelowe?

Tkaniny flanelowe są uznawane za jedne z najbardziej miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Do czego się je wykorzystuje i jakie są ich największe zalety?

Jak dbać o buty typu sneakers?

Sneakersy to obecnie najpopularniejszy rodzaj obuwia. Rozmaite materiały i modele wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, by zachować stylowy wygląd.

Szydełkowanie i robienie na drutach – sztuka, która rodzi się na nowo!

Szydełkowanie i robienie na drutach to prawdziwe sztuki artystyczne, które wcale nie odeszły w niepamięć, o czym przekonuje m.in. Jolanta Szumlak.

Artykuły pasmanteryjne nie tylko w branży odzieżowej

Artykuły pasmanteryjne wykorzystywane są przede wszystkim w branży odzieżowej i obuwniczej, ale to nie wyczerpuje ich użyteczności. Gdzie jeszcze są stosowane?

Zasady projektowania bukietu ślubnego

Najlepsze pracownie florystyczne, tworzą bukiety ślubne po wcześniejszym ich zaprojektowaniu. Często jednym z działań, jest wykonanie kompozycji próbnej.

Co zakładać do ogrodniczek? Pomysły na modne, letnie stylizacje!

Trzymasz w szafie ogrodniczki, ale nie wiesz, z czym je nosić? Lato to najlepsza pora na ich założenie! Zobacz, jak nosić krótkie lub długie ogrodniczki!

Jak odpowiednio dopasować sukienkę do swojej figury?

Sukienka to synonim kobiecości. Zobacz jak dobrać fason do swojej figury!

Wypożyczalnia garniturów, czyli praktyczne rozwiązanie na każdą okazję

Garnitur to męski strój, który sprawia, że mężczyzna wygląda elegancko. Wypożyczalnia zapewnia szeroki wybór, a także stanowi korzystne finansowo rozwiązanie.

Skuteczna naprawa obuwia – niezbędne artykuły szewskie

Renowacja obuwia skuteczna jest tylko wtedy, gdy do naprawy uszkodzonych butów używa się najlepszych artykułów szewskich. Na jakie z nich warto zwrócić uwagę?