Artykuły z kategorii odzież i tekstylia

Podział naszywek ze względu na materiał wykonania

2022-09-08
Rodzaje i zastosowanie naszywek na ubrania. Z jakich materiałów wykonuje się obecnie te dodatki i dlaczego są tak modne? Poznaj popularne rodzaje naszywek.

Dlaczego w męskiej szafie powinna pojawić się koszula ze sklepu odzieżowego Bond?

2022-09-21
W tym artykule znajdziesz informacje o tym, co jest najbardziej uniwersalnym elementem każdej męskiej garderoby. Dowiesz się także, jak dopasować koszulę.

Dlaczego warto kupować ubrania dla dziewczynek w sklepie now4kids?

2022-09-22
Jeśli szukasz wysokiej klasy ubrań dla dziewczynek, koniecznie zwróć uwagę na ofertę sklepu internetowego now4kids. Kliknij i poznaj jego wyjątkową ofertę!

Jak wybrać garnitur ślubny? – Roland Moda Męska Salon Firmowy

2022-09-09
Na co warto zwrócić uwagę, wybierając garnitur ślubny? O czym pamiętać? Sprawdź ten artykuł i poznaj ofertę Salonu Firmowego Roland Moda Męska z Warszawy.

Kiedy warto zlecić pikowanie tkanin firmie PIKO?

2022-09-06
Bez wątpienia jedną z głównych zalet tkanin pikowanych wykonywanych przez firmę PIKO jest ich oryginalny styl. Jakie są pozostałe? Tego dowiesz się z artykułu!

Pikowane materiały od PIKO, czyli pomysł na stylowe dekoracje do domu

2022-09-06
Pikowane tkaniny od firmy PIKO odznaczają się doskonałymi parametrami, a także walorami estetycznymi. Jak wykorzystywane są w domowych wnętrzach? Sprawdź!

Czym charakteryzują się kołdry i poduszki bambusowe?

2022-08-04
Cenisz sobie higienę i wysoką jakość snu? Szukasz komfortowej, a jednocześnie zdrowej pościeli? Koniecznie poznaj poduszki i kołdry bambusowe oraz ich zalety!

Jaką funkcję w garderobie pełni halka?

2022-08-01
Wiele kobiet nie wyobraża sobie swojego życia bez jedwabnych halek. Sprawdzają się one zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Przeczytaj, jaka jest ich funkcja!

Najlepsza niesortowana odzież używana w ofercie firmy Ultrasmart – poznaj jej ofertę!

2022-09-12
Zakup do własnego secondhandu niesortowanej odzieży używanej jest świetnym posunięciem, bo znajduje się w niej bardzo wiele markowych ubrań wysokiej jakości.

Jak dbać o ubrania – co lepiej złożyć, a co powiesić?

2022-07-30
Sposób przechowywania ubrań ma bardzo duży wpływ na ich stan. Z tego powodu warto wiedzieć, co lepiej złożyć, a co powiesić. Przeczytaj, jak dbać o ubrania.