Artykuły z kategorii budownictwo

Chcesz zlecić rozbiórkę budynku? Sprawdź, ile kosztuje i jak przebiega!

2020-01-22
Wyburzenie lub rozbiórka domu wymaga planu. W ten sposób można zaoszczędzić czasu i pieniędzy. Sprawdź, jaki jest koszt wyburzenia domu lub rozbiórki.

Co wchodzi w zakres prac ziemnych wykonywanych koparką?

2020-01-17
Prace budowlane wymagają wykonania odpowiednich wykopów. Również położenie i naprawa różnego rodzaju sieci nie może zostać wykonane bez wykonania wykopów.

Dlaczego warto się zdecydować na pokrycie dachu blachodachówkami?

2020-01-17
Blachy oraz blachodachówki to jedne z najpopularniejszych pokryć dachowych. Zobacz, jakie są zalety pokrycia dachu tymi materiałami. Dowiedz się więcej.

Kompleksowe wsparcie geodezyjne na placu budowy – co wchodzi w zakres usług?

2020-01-17
Kompleksowe wsparcie geodezyjne jest niezbędne podczas budowy domu jednorodzinnego. Zdecydowanie warto postawić na najbardziej doświadczonych specjalistów.

Remont łazienki w oparciu o mikrocement

2020-01-17
Mikrocement to łatwy w użyciu, oraz bardzo solidny materiał wykończeniowy ścian, podłóg, oraz sufitów między innymi łazienek!

Projekt rozbiórki – co powinien zawierać i jak zorganizować prace?

2020-01-17
Rozbiórka budynku wymaga wcześniejszej organizacji. Warto się dowiedzieć, czy wymagane jest specjalne pozwolenie na prace rozbiórkowe i kto je wystawia.

Elektronarzędzia i narzędzia marki STANLEY – dlaczego warto i gdzie je kupić?

2020-01-16
Wysokiej klasy elektronarzędzia i narzędzia ręczne, gwarantuje producent STANLEY. Jego produkty w atrakcyjnych cenach zapewnia firma P.M. TOOLS-żelazny.

Jakie usługi oferują biura geodezyjne?

2020-01-16
Zakres usług biur geodezyjnych jest szeroki: pomiary geodezyjne, sporządzanie map do celów projektowych i prawnych. Zobacz pełną ofertę usług geodezyjnych.

Trzy sposoby na obniżenie kosztów ogrzewania mieszkania

2020-01-16
Koszty ogrzewania domu możemy skutecznie obniżyć przeprowadzając remont. Jedna z metod jest wymiana drzwi i okien na nowe i szczelne. Jakie są inne rozwiązania?

Jak należy postępować z eternitowym pokryciem dachu?

2020-01-16
Usunięcie pokrycia dachowego z eternitu wymaga zatrudnienia uprawnionej do tego ekipy. Władze oferują dotacje na ten cel dla właścicieli i zarządców budynków.