Artykuły z kategorii budownictwo

Nowoczesne płoty, czyli jakie ogrodzenie posesji wybrać?

2021-04-12
Ogrodzenie posesji powinno pasować do nieruchomości i stylu otoczenia. Poznaj najnowocześniejsze rodzaje płotów oraz sprawdź najważniejsze cechy palisad.

Solidna zabudowa wiatrołapu z produktami firmy Alumex

2021-04-07
Przedsionek w budynku może zwiększyć jego walory estetyczne, ale też parametry izolacyjne. Sprawdź, co w ramach systemów aluminiowych oferuje firma Alumex.

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa – dostawca certyfikowanych materiałów do wyrobu betonów towarowych

2021-03-30
Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa to firma, która specjalizuje się w sprzedaży kruszyw drobnych i grubych. Które sprawdzą się do wyrobu betonu?

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa – producent kruszyw drogowych

2021-03-30
Z każdym rokiem w Polsce buduje się coraz więcej dróg i autostrad. Potrzeba do tego wysokiej jakości kruszyw. Ich producentem jest Kruszywo S.A. z Krakowa.

M-GEO – usługi geodezyjne na najwyższym poziomie

2021-03-30
Potrzebujesz doświadczonego geodety, który przygotuje mapę do celów projektowych? A może pragniesz rozstrzygnąć sąsiedzki spór o granice działki? Pomożemy!

Usługi dźwigowe świadczone na placu budowy przez firmę UKSiT Piotr Składanek

2021-03-29
Dla wielu firm zakup własnego sprzętu budowlanego stanowi zbyt duży wydatek. W takim przypadku realizacją usług dźwigowych zajmie się UKSiT Piotr Składanek.

Czym cechują się blachodachówki panelowe?

2021-03-23
Blachodachówki panelowe to piękne i trwałe, a także proste w montażu pokrycia dachowe m.in. dla dachów o skomplikowanej bryle. Kliknij link i sprawdź.

Przyłącz swój dom do sieci Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Błoniu

2021-03-23
Przyłączenie do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej to istotne aspekty inwestycji budowlanej. Poznaj związane z tymi kwestiami usługi MPWiK w Błoniu.

Korzystny wynajem rusztowań jezdnych w firmie Euro Rusztowania

2021-03-23
Charakter prac budowlano-remontowych determinuje wybór modelu rusztowania. Sprawdź, czym cechują się konstrukcje jezdne wynajmowane w firmie Euro Rusztowania.

Jak bezpiecznie pracować na rusztowaniach?

2021-03-23
Prace na wysokości z wykorzystaniem rusztowań wiążą się z wieloma czynnikami niebezpiecznymi. Podpowiadamy, w jaki sposób należy zapobiegać ich wystąpieniu.