Artykuły z kategorii turystyka

Przyczepa kempingowa czy kamper – co wybrać?

2020-07-24
Caravaning to idealny pomysł na spędzenie wakacji i przeżycie niesamowitej przygody. Tylko co lepiej wybrać, kamper czy przyczepę kempingową? Sprawdź!

Tatry dla początkujących – 3 łatwe szlaki turystyczne z piękną panoramą na góry

2020-07-18
Wybierasz się w Tatry, ale nie masz jeszcze doświadczenia w zdobywaniu szczytów? Poznaj górskie szlaki dla początkujących z wyjątkowo malowniczymi widokami!

Agroturystyka – dlaczego warto spędzić wakacje na wsi?

2020-07-09
Agroturystyka to idealna forma wypoczynku. Cisza, spokój, kontakt z naturą, świeże powietrze, lokalne jedzenie - sprawdź, co jeszcze zapewni Ci urlop na wsi!

Gdzie wynająć domek na tegoroczne wakacje – jezioro czy góry?

2020-05-28
Wakacyjny wypoczynek w atrakcyjnej okolicy, to coś, na co każdy czeka z utęsknieniem. Czy da się połączyć zalety gór i jeziora? Sprawdź i przekonaj się sam!

Dlaczego warto zorganizować wesele w hotelu?

2020-05-28
Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu całej rodziny. Zobacz, dlaczego warto zorganizować je w hotelu? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł!

Dlaczego warto wykorzystać wakacyjny urlop na rekolekcje?

2020-05-28
Rekolekcje to czas poświęcony duchowemu wzmocnieniu. Są istotną częścią chrześcijańskiego życia. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z nich podczas urlopu.

Wczasy nad morzem. Jak sprawić, aby były udane?

2020-05-15
Szukasz propozycji, dzięki której spędzisz wymarzony urlop nad polskim morzem? Nie czekaj i sprawdź ofertę przygotowaną przez najlepszy ośrodek wypoczynkowy!

Dlaczego warto wybrać się na urlop w Bieszczady?

2020-05-14
Tegoroczne plany na zagraniczne wakacje nie wypaliły? Nie masz pomysłu, gdzie spędzić najbliższy weekend? Spakuj się i jedź w Bieszczady! Nie pożałujesz!

Uroki agroturystyki, czyli wakacje w Polsce w rytmie slow

2020-05-14
Wakacje w Polsce stają się coraz popularniejsze, a agroturystyka jest jednym z chętnie wybieranych sposób na wypoczynek blisko natury i w duchu slow.

Reżim sanitarny w hotelach i miejscach noclegowych – wytyczne rządu

2020-05-04
Od 4 maja 2020 na nowo otworzono hotele, pensjonaty i inne miejsca noclegowe. Jakich zasad powinna przestrzegać obsługa i przełożony, a jakich goście hotelowi?