Artykuły z kategorii dom i ogród

Materac sprężynowy kontra piankowy. Porównanie

2022-09-25
Jesteś w trakcie poszukiwań nowego materaca? Kliknij i dowiedz się, czym różnią się między sobą materace sprężynowe i piankowe oraz na który się zdecydować.

Urządzenia CCTV, WLAN i TV-SAT dla firm instalacyjnych od firmy Dipol

2022-09-29
Prowadzisz firmę, która zajmuje się montażem monitoringu CCTV lub instalatorstwem TV-SAT i WLAN/LAN? Poznaj kompleksową ofertę przedsiębiorstwa Dipol.

Najczęstsze problemy dotyczące usług asenizacyjnych

2022-09-06
Jakie są najczęstsze problemy dotyczące usług asenizacyjnych. Czym one są oraz jakie problemy możemy napotkać. Co warto wiedzieć o usługach asenizacyjnych?

Jak usunąć rysy z drewnianego stolika kawowego?

2022-09-02
Stolik kawowy to w salonie jeden z najmocniej eksploatowanych mebli. Jak usunąć rysy powstałe na jego powierzchni? Co będzie potrzebne? Podpowiadamy!

Co ile lat należy wykonać przegląd kominiarski w domu jednorodzinnym?

2022-09-01
Zlecenie przeglądu kominiarskiego to obowiązek właścicieli firm i administratorów osiedli. Jak często powinni go wykonywać właściciele domów jednorodzinnych?

Meble na wymiar do małej kuchni – co proponują specjaliści z firmy SOF Meble?

2022-09-30
Szukasz dopasowanych mebli do małej kuchni? Zamów je na według indywidualnego projektu w firmie SOF Meble i sprawdź, jakie zalety ma takie rozwiązanie!

Na zieloną trawkę z przenośną toaletą chemiczną od WC Chatki

2022-09-21
Na urlopie potrzebujemy przenośnej toalety, która ułatwi nam czynności higieniczne na kempingu, jachcie czy działce. WC Chatka wypożycza taki sprzęt. Wypróbuj!

Funkcjonalna przestrzeń do przygotowywania posiłków dla całej rodziny – zdecyduj się na zabudowę kuchenną od firmy BW Meble!

2022-09-13
Meble kuchenne pod zabudowę wyróżniają się idealnym dopasowaniem do wymiarów pomieszczenia, ale także bardzo wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia.

Bramy garażowe – oferta Centrum Ogrodzeń Arkadia

2022-09-23
Bramy garażowe służą do zabezpieczenia naszego garażu. Jakie są ich rodzaje oraz jaką bramę warto kupić? Zachęcamy do sprawdzenia w naszym artykule.

MWM Akcesoria Meblowe – sprawdzony dystrybutor elementów do produkcji mebli

2022-08-31
Firma MWM Akcesoria Meblowe z siedzibą w Gdyni zajmuje się dystrybucją różnego typu elementów niezbędnych do produkcji mebli. Co dokładnie oferuje?