Artykuły z kategorii Dom i ogród

Wykładzina i dywan – jakie wybrać do swojego domu?

2019-12-06
dywany
Zarówno dywany, jak i wykładzina to dekoracyjny element wystroju wnętrza, ale także funkcjonalny ze względu na to, że zapewnia ciepło.

Kiedy najlepiej wymieniać okna? Warunki i koszty prac

2019-12-05
wymiana okien
Czasem okna wymagają wymiany. Nieszczelność czy uszkodzenia to tylko niektóre z powodów. Przeczytaj, kiedy najlepiej wstawić nowe okna i o czym trzeba pamiętać.

Schody wewnętrzne – jakie rozwiązania mają do dyspozycji współcześni inwestorzy?

2019-12-10
Schody wewnętrzne
Podczas wyboru schodów wewnętrznych warto kierować się estetyką i funkcjonalnością. Montaż należy powierzyć jedynie najbardziej doświadczonym wykonawcom.

Czy warto się zdecydować na ciepły montaż okien?

2019-12-05
ciepły montaż okien
Ciepły montaż okien to technika, która jest coraz częściej stosowana przez fachowców. Wiąże się też z wieloma zaletami. Odkryj, jakie przynosi korzyści.

Jak prawidłowo montować okna? Porady

2019-12-05
montaż okien
Prawidłowa regulacja, montaż i uszczelnienie okien wpływa na ich funkcjonowanie. Aby cieszyć się nimi przez lata, warto poznać rodzaje i techniki montażu okien.

Okno balkonowe – jak ustawić? Montaż, klasyfikacja i ceny

2019-12-04
okno balkonowe
Okna balkonowe czy na taras razem z drzwiami to wybór na lata. Warto sprawdzić, jakie są ich rodzaje. Przeczytaj, jak wygląda montaż oraz regulacja okien.

Okna plastikowe – jak je uszczelnić? Skuteczne metody

2019-12-04
okna plastikowe
Plastikowe okna należą do najbardziej wytrzymałych konstrukcji. Czasem jednak dochodzi do rozszczelnień. Warto wiedzieć, jak w takim wypadku postępować.

Zakładanie ogrodów – samodzielnie czy z profesjonalistą?

2019-12-06
usługi ogrodnicze
Dbanie o ogród to zajęcie czasochłonne i wymagające cierpliwości. Warto też skorzystać z wiedzy i doświadczenie profesjonalnych projektantów i ogrodników.

Jakie cechy powinien mieć dobry elektryk?

2019-12-06
elektryk
Na rynku możemy się spotkać z wieloma fachowcami, którzy zajmują się instalacjach elektrycznymi. Jak dokonać odpowiedniego wyboru elektryka? Sprawdź.

Okna drewniane czy plastikowe – które wybrać? Wady i zalety!

2019-12-03
okna drewniane
Decyzja o wyborze okien powinna być właściwa. Drewniane lub plastikowe okna to najpopularniejszy rodzaj stolarki. Czym się różnią i jakie są ich zalety?