Artykuły z kategorii dom i ogród

Oświetlenie regałów: jak wykorzystać liniowe lampy LED w domu lub biurze?

2023-09-22
Liniowe lampy LED to świetne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i energooszczędnego oświetlenia regałów w domu lub biurze. Sprawdź, dlaczego.

Charakterystyka i zastosowanie grzałek patronowych – firma Elektroślus

2023-09-19
Firma Elektroślus Oporowe Elementy Grzejne oferuje między innymi grzałki patronowe. Zapoznaj się z charakterystyką oraz zastosowaniami tych elementów.

Czy robot kuchenny to niezbędny sprzęt? - Sklep Elektryczny i AGD

2023-09-19
Gotowanie to duża przyjemność, jednak składa się z wielu nużących czynności. Siekanie, mieszanie czy wyrabianie ciasta można zostawić robotowi kuchennemu!

Kotły gazowe: ekonomiczne i wydajne ogrzewanie domu w ofercie hurtowni Onninen

2023-09-15
Kotły gazowe są popularnym sposobem ogrzewania w Polsce. Działają one na zasadzie spalania gazu, którym jest zasilany kocioł. Znajdziesz je w ofercie Onninen.

Pelargonie wiszące, pelargonie stojące, surfinie i wrzosy - pomysły na kwietniki balkonowe z Centrum Ogrodniczym Tuchom

2023-09-19
Kwietniki na balkonach i tarasach to wspaniały sposób na wprowadzenie do domu odrobiny natury. Pelargonie surfinie, wrzosy i inne kwiaty odmienią to miejsce.

Pompa ciepła i fotowoltaika z oferty Onninen — korzyści z podwójnego rozwiązania.

2023-09-15
Pompy ciepła i fotowoltaika to odnawialne źródła energii. Jeśli połączymy je w jedną instalację, mamy zapewnioną podwójną oszczędność na rachunkach za prąd.

Najczęstsze usterki popularnych aparatów cyfrowych - serwis JMZ Elektronik

2023-09-13
W aparacie cyfrowym popsuć może się wiele elementów – począwszy od matrycy, kończąc na obiektywie i różnych mechanizmach. Warto naprawić je w dobrym serwisie.

Poznaj rodzaje maszyn szwalniczych z oferty firmy Argus

2023-09-12
Poznaj rodzaje maszyn szwalniczych, które znajdziesz w ofercie firmy Argus. Godny zaufania producent zapewnia nowoczesną technologię i fachowe doradztwo.

Zakładanie trawnika z siewu z fachowcami z firmy MK Green Garden

2023-09-14
W bogatej ofercie firmy MK Green Garden znajduje się między innymi zakładanie trawnika z siewu. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie prace obejmuje ten proces?

Drewniane ozdoby od Jbsolutions – piękno w każdym detalu

2023-09-13
Firma Jbsolutions to polska marka, która stawia na wyjątkowość swoich produktów. W jej ofercie znajdziesz między innymi akcesoria ślubne, toppery i opakowania.