Artykuły z kategorii dom i ogrod

Sierpień w ogrodzie, czyli co sadzić w sierpniu i jak wyglądają prace ogrodowe?

2020-07-31
Sierpień to nie tylko czas zbiorów, ale i sadzenia wielu roślin. Jakie kwiaty można posadzić i które warzywa zasiać? Dowiedz się, jak wygląda ogród w sierpniu.

Jak działa lampa owadobójcza?

2020-07-27
Szukasz sposobu na komary, muchy lub inne owady? Tradycyjne środki nie dają rady? Dowiedz się, jak działa lampa owadobójcza i kiedy warto w nią zainwestować.

Brama garażowa - wrota do naszego domu

2020-07-24
W małym garaży świetnie sprawdzi się brama segmentowa. Montowana jest na systemie pionowych i poziomych prowadnic, przez co nie zajmuje wiele miejsca.

Jak wygląda leczenie epilepsji medyczną marihuaną?

2020-07-22
Niektóre przypadki chorób wymagają sięgnięcia po bezpieczne, choć nadal dyskusyjne formy terapii. To m.in. leczenie padaczki lekoopornej medyczną marihuaną.

Jak wybrać odpowiedni wentylator do domu i biura?

2020-07-21
Upalne miesiące potrafią dać w kość. Na szczęście jest kilka rozwiązań, które mogą ułatwić nam życie. Jednym z nich jest zakup odpowiedniego wentylatora.

Matowe czy z połyskiem? Wybieramy meble do kuchni

2020-07-21
Dobór frontu zależy od gustu użytkownika i tego jak duże jest pomieszczenie. Fronty lakierowane sprawdzają się w małych i ciemniejszych kuchniach.

Jakie drzwi zewnętrzne kupić do domu jednorodzinnego?

2020-07-21
Jedną z ważniejszych decyzji, którą trzeba będzie podjąć przy budowie domu, jest wybór drzwi zewnętrznych. Jakie modele dostępne są na rynku? Sprawdź!

Skuteczna ochrona posesji przy pomocy ogrodzeń przęsłowych

2020-07-16
Ogrodzenie stanowi ważny element otoczenia budynku. Powinno być nie tylko trwałe, ale też estetyczne. To zapewnić nam mogą stalowe ogrodzenia systemowe.

Jak utrzymać ładny wygląd trawnika latem?

2020-07-13
Zadbany ogród to w dużej mierze idealnie zielony, estetyczny trawnik. Latem należy poświęcić mu nieco więcej uwagi. W artykule podpowiadamy jak to zrobić.

Sprawdzony serwis RTV i AGD

2020-07-10
Radomski serwis sprzętu RTV i AGD powstał w 1991 roku i działa nieprzerwanie ciesząc się dobrymi opiniami klientów.