Artykuły z kategorii instytucje, urzędy

Rozwój turystyki w Trzebiatowie - co przyciąga odwiedzających?

2023-10-17
Najpopularniejsze miasta turystyczne są tłoczne, dlatego wiele osób szuka alternatywnych rozwiązań na wakacje. Poznaj bogatą ofertą atrakcji Trzebiatowa.

Reprezentacja firmy przed instytucjami publicznymi z księgową Haliną Dziechciowską

2023-10-04
Dowiedz się, dlaczego przy sprawach, które załatwia się w urzędzie skarbowym czy ZUS-ie, warto skorzytać z pomocy biura rachunkowego Haliny Dziechciowskiej.

Jak pomóc bezdomnym zwierzętom - poradnik Urzędu Miejskiego gminy Brześć Kujawski

2023-09-13
Coraz częściej na ulicach miast możemy zauważyć bezpańskie psy lub koty. Uświadamianie społeczeństwa na ten temat może pomóc w znacznym zmniejszeniu problemu.

Zatrzymać czas – konserwacja budynków zabytkowych z firmą Alkazar

2023-09-15
Ochrona zabytkowych budynków to ważna część naszego dziedzictwa kulturowego. Pozwala docenić przeszłość i zrozumieć, jak ukształtowała ona naszą teraźniejszość.

Na jaką pomoc ze strony Fundacji Inkubator Innowacji Społecznych mogą liczyć seniorzy?

2023-07-24
Zastanawiasz się, jakie formy pomocy oferuje fundacja dla seniorów? Przeczytaj, jakie wsparcie możesz uzyskać, aby ułatwić sobie życie w późniejszych latach.

Jak pozbyć się zatorów z instalacji kanalizacyjnej? Usługi asenizacyjne firmy Stanisława Korgóla

2023-04-11
Zmagasz się z problemami związanymi z niedrożną instalacją kanalizacyjną? Kompleksowego wsparcia w tym zakresie udzielą doświadczeni specjaliści z firmy WUKO.

Kursy i szkolenia dla osób niepełnosprawnych – Fundacja Proximus

2023-01-16
Organizowane przez Fundację Proximus szkolenia i kursy zawodowe zwiększają możliwości zarobkowe osób niepełnosprawnych oraz ich przydatność na rynku pracy.

Najważniejsze informacje o odrobaczaniu psów ze specjalistą weterynaryjnym! Przychodnia Weterynaryjna Ramisz & Ramisz

2023-01-03
Odrobaczanie psów konieczne jest zarówno na wczesnym etapie zaraz po narodzinach, jak i w późniejszych latach. Sprawdź, dlaczego warto pamiętać o profilaktyce!

Przychodnia weterynaryjna PROVET. Jak wyrobić paszport dla psa?

2022-12-19
Przychodnia weterynaryjna PROVET mieści się w Warszawie. Jest placówką uprawnioną do wyrabiania paszportów dla psów. Sprawdź, jak uzyskać taki dokument.

Hydroterapia w ofercie gabinetu weterynaryjnego PROVET

2022-12-19
Gabinet weterynaryjny PROVET mieści się w Warszawie. Jako jeden z nielicznych oferuje kompleksową rehabilitację psów. Sprawdź, na czym polega hydroterapia!