Artykuły z kategorii instytucje, urzędy

Pomoc w powrocie z emigracji dzięki fundacji Profesjonalni.pl

2021-08-05
Powrót z emigracji zarobkowej to ponowne rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. W karierze zawodowej pomoc takim osobom oferuje fundacja Profesjonalni.pl.

Jak wygląda procedura zastrzegania znaku towarowego?

2021-07-21
Firmy, chcąc chronić wypracowany wizerunek marki, decydują się na jej rejestrację jako znak towarowy. Sprawdź, co daje złożenie wniosku do Urzędu Patentowego.

PROEKOEKSPERT Marta Borowiec – przygotowanie raportu OOŚ!

2021-07-01
Zanim uzyskasz zezwolenie na realizację inwestycji przemysłowej konieczne jest przygotowanie raportu OOŚ. Zleć to zadanie renomowanej firmie Marty Borowiec!

Pies w mieszkaniu. Jaka rasa psa będzie się dobrze czuła w bloku?

2021-06-02
Jak wybrać psa do mieszkania? Jakie rasy dobrze radzą sobie w małych przestrzeniach? Czym charakteryzują się małe rasy psów do bloków i jak się nimi zajmować?

Agencja Celna Jolmar-Sad – oferta tranzytowa

2021-05-13
Oferta tranzytowa dostosowana do wymagających klientów. Legalnie, skutecznie i bez najmniejszych kłopotów. Sprawdź usługi firmy Agencji Celnej Jolmar-Sad!

Wyjątkowe panele LVT w ofercie firmy PERFEKT

2021-05-13
Firma PERFEKT oferuje wysokiej klasy panele LVT, które można zastosować w biurze, domu, restauracji czy urzędzie. Czym się one cechują? Kliknij link i sprawdź.

Profesjonalne konsultacje środowiskowe z firmą Eko Sfera

2021-03-18
Na czym polegają konsultacje środowiskowe? Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju usług w firmie Eko Sfera? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Biuro patentowe Hanny Borawskiej: co powinna zawierać kompletna dokumentacja patentowa?

2021-03-04
Dokumentacja patentowa składa się z wielu elementów. Najlepiej powierzyć jej stworzenie takich specjalistom jak rzecznikowi patentowemu Hannie Borawskiej.

Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich- rozwijaj się z nami!

2021-02-19
Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich to miejsce, gdzie nauka i technika mają duże znaczenie. Zobacz, dlaczego, jeśli szkolić to z nim.

Rzecznicy patentowi Kancelarii BELLEPAT tłumaczą, czym są badania czystości patentowej

2021-02-19
Badania czystości patentowej określają to, czy przygotowywany wynalazek nie został już wcześniej stworzony. Do kogo należy zgłosić się o pomoc? Kliknij link.