Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy doceniają możliwość pełnego wyposażenia biura lub siedziby firmy, korzystając z oferty tylko jednego sklepu. Pozornie wydaje się to niemożliwe. Przecież gdzie indziej kupuje się meble, a gdzie indziej artykuły papiernicze i akcesoria biurowe. Naprzeciw potrzebom klientów wyszli przedstawiciele sklepu Detaltrans, którzy stworzyli ofertę idealną. Poznaj jej szczegóły.

Akcesoria biurowe i papiernicze w ofercie FHU Detaltrans

Jak wiadomo, podstawą pracy biurowej są odpowiednie akcesoria oraz artykuły papiernicze i piśmiennicze. Potrzebują ich pracownicy dużych firm, osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze, a także uczniowie czy studenci. O tym, jak szybko i efektywnie wyposażyć biuro, opowiada specjalista pracujący w FHU Detaltrans Roberta Kaprala:

Możemy śmiało mówić, że pomyśleliśmy o wszystkim. Oferujemy wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe oraz artykuły papiernicze i piśmiennicze, takie jak papier ksero, zeszyty, bruliony, długopisy, ołówki, pióra, zakreślacze, wizytowniki, dziurkacze, zszywacze, identyfikatory i tym podobne. Ponadto oferujemy artykuły stemplarskie, w których zakres wchodzą pieczątki, datowniki czy numeratory. Wiemy też, jak ważna jest efektywna i sprawna archiwizacja dokumentów, dlatego nie brakuje u nas teczek, pudełek, segregatorów, skoroszytów czy etykiet. Jak widać, można u nas kupić dosłownie wszystko, a przecież to dopiero początek!

Akcesoria biurowe to nie wszystko, co kupić można w Detaltrans

Pracownicy FHU Detaltrans, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną w sklepach w Katowicach i Czeladzi, podkreślają, że akcesoria biurowe to dopiero początek oferty, w której zakres wchodzą również meble biurowe i urządzenia, takie jak drukarki, niszczarki, kalkulatory czy laminatory. Ciekawe uzupełnienie asortymentu stanowią artykuły higieniczne – papier toaletowy, worki na śmieci, mydła. Jakby było tego mało, firma oferuje również artykuły spożywcze: kawę, herbatę, napoje oraz przekąski.

Czy z FHU Detaltrans można w pełni wyposażyć biuro?

Oferta FHU Detaltrans jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju właśnie dlatego, że umożliwia zakup niemal wszystkiego, co niezbędne do pracy, w jednym miejscu. Cieszy się dużym zainteresowaniem i niemałą liczbą pozytywnych opinii wśród klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oprócz tego, że oferta jest szeroka i różnorodna, składa się też z artykułów najwyższej jakości od renomowanych producentów.