Artykuły z kategorii telekomunikacja, internet, technologie

Jak dostosować system informatyczny w firmie do wymogów RODO?

2020-08-31
Ochrona danych osobowych w dobie cyfryzacji jest niezwykle istotna. Przekłada się to na właściwe zabezpieczenie systemów IT. Dowiedz się, jak to zrobić.

Czym się różnią oprogramowania ERP i CRM?

2020-07-27
ERP i CRM nie są tymi samymi systemami zarządzania. Czytaj dalej i zobacz, jakie są różnice pomiędzy nimi! Którego potrzebujesz w swojej firmie? Sprawdź!

Czym jest system ERP?

2020-07-27
Marzysz o narzędziu, które ułatwi Ci zarządzanie wszystkimi firmowymi zasobami? Zainwestuj w system ERP. Przeczytaj i zobacz, na czym polega i dlaczego warto!

Wyjątkowy sklep komputerowy Joker we Wrocławiu

2020-07-24
Jeśli szukasz dobrego sklepu komputerowego we Wrocławiu, w którym znajdziesz wysokiej klasy części i akcesoria komputerowe to sprawdź nasz artykuł. Zapraszamy.

Projektowanie 3D

2020-07-17
Chcesz zająć się projektowaniem parametryzowanym? Nie wiesz, czy skupić się na 2D, czy postawić na 3D? Sprawdź, jakie są różnice w tym oprogramowaniu!

Jaki wyróżniamy efekty do gitar i czym są przestery?

2020-07-09
Wśród najpopularniejszych efektów do gitar elektrycznych znajdziemy między innymi przestery, efekty modulacyjne oraz przestrzenne. Czym się one wyróżniają?

Komputer gotowy czy złożony na zamówienie?

2020-06-26
Kiedy mowa o komputerach, bardzo często stawiamy na gotowe modele. Ale komputer składany to niejednokrotnie o wiele lepsze rozwiązanie dobre dla każdego.

Jak zoptymalizować zarządzanie stadem trzody chlewnej?

2020-06-26
Komputery całkowicie odmieniły naszą rzeczywistość. Dziś, za pomocą aplikacji, możemy zautomatyzować pracę w gospodarstwie i zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak dbać o sprzęt komputerowy, aby służył jak najdłużej?

2020-06-24
Masz nowy komputer i chcesz zadbać o niego w należyty sposób? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie kroki warto regularnie wykonywać, by uniknąć awarii.

Montaż anteny satelitarnej

2020-06-17
Montaż anten SAT to nie tylko przygotowanie systemu mocującego, umieszczenie na niej czaszy czy stworzenie okablowania. Ważna jest kalibracja oprogramowania.