Artykuły z kategorii telekomunikacja, internet, technologie

Responsywność strony www – czym jest i dlaczego jest ważna?

2020-02-24
Zauważyłeś, że tracisz klientów lub przestali oni odwiedzać Twoją witrynę? Postaw na responsywność! Sprawdź, dlaczego responsywność strony www jest ważna!

Wszystko, co warto wiedzieć o systemie inteligentnego domu.

2020-02-13
Zastanawiasz się nad montażem systemu smart home w swoim domu? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat. Sprawdź koniecznie już teraz

Co to są rozdzielnice elektryczne?

2020-02-12
Zadaniem rozdzielnic elektrycznych jest rozdzielanie i przesyłanie energii elektrycznej między obwodami. Dowiedz się więcej na temat tego rozwiązania.

Domofon – pierwszy strażnik prywatności i gwarant bezpieczeństwa

2020-02-12
Domofony i wideodomofony – kiedy instalacja jest opłacalna? Jak znaleźć odpowiednią firmę? Na jakie elementy zwracać uwagę? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Zastosowanie skanerów kreskowych

2020-02-11
Skanery laserowe używa się w wielu firmach zajmujących się różnymi świadczeniami. Każda z nich stosuje inny rodzaj urządzenia. Jakie skanery można wyróżnić?

Punkt z telefonami to coś więcej niż sklep

2020-02-10
Obecnie rynek naszpikowany jest smartfonami oraz zwykłymi komórkowe. Warto wiedzieć gdzie w razie co można taki telefon naprawić lub wymienić na inny.

Usługi ksero – nie tylko dla studenta

2020-02-10
Drukowanie plakatów, oprawa prac magisterskich czy laminowanie? Wszystko to można załatwić w jednym miejscu: zapraszamy do Centrum Ksero Studio K2 Piła.

Usterki w drukarkach

2020-02-08
Kiedy drukarki nie drukują, należy znaleźć przyczynę awarii. Jeżeli wszystko sprawdziliśmy, a urządzenie nadal nie działa, najlepiej oddać je do serwisu.

Reballing układu grafiki - co to jest i kiedy się stosuje?

2020-02-06
Reballing jest procesem, w którym wylutowuje się układ BGAz karty graficznej, czyści się go i ponownie do niej mocuje.

Magiczny wymiar telewizji – co konkretnie ułatwiają osiągniecia współczesnej technologii?

2020-02-05
Jakość przekazywanego do naszych odbiorników dźwięku i obrazu zależy przede wszystkim od zaawansowania technologicznego użytych kamer oraz mikrofonów