Artykuły z kategorii porady

Samowola budowlana – czy można ją zalegalizować?

2020-07-30
Wybudowanie domu bez pozwolenia lub – wbrew woli organów publicznych – jest surowo karane. Sprawdź, czy istnieje sposób na uniknięcie odpowiedzialności karnej.

Jak przeprowadza się podział spadku na drodze sądowej?

2020-07-15
Spadkobiercy są współwłaścicielami aktywów spadkowych. Samodzielne zarządzanie nimi jest możliwe dopiero po podziale. Sprawdź, kiedy dokonuje się tego sądownie.

Jak usunąć tapetę ze ściany? Praktyczne porady

2020-06-17
Chcesz usunąć tapetę ze ściany, ale nie wiesz jak to zrobić? Potrzebne będą sprawdzone sposoby i kilka narzędzi. Dowiedz się, jak łatwo i szybko zerwać tapetę!

Dlaczego warto przejść polubowny rozwód?

2020-05-27
Polubowny rozwód pozwala wstrzymać eskalację konfliktu między małżonkami. Jest on również mniej kosztowny i szybszy. O tym przeczytasz pod poniższym linkiem.

Jak wygląda i ile trwa wycena nieruchomości oraz kiedy konieczna jest pomoc rzeczoznawcy?

2020-05-26
Wycena nieruchomości to jedna z usług oferowana przez rzeczników majątkowych. W jakim celu się ją wykonuje, a także, ile może trwać? Wejdź i się przekonaj!

Księgowość Twojej firmy w chmurze obliczeniowej

2020-05-25
Coraz większa liczba biur rachunkowych świadczy swoje usługi dla firm z wykorzystaniem chmur obliczeniowych. Na czym polega taka obsługa? Kliknij i sprawdź.

Jak znaleźć rzetelne biuro rachunkowe?

2020-05-22
Biuro rachunkowe zapewnia porady i pomoc w opracowaniu kompletnej dokumentacji dla księgowości oraz działu kadr i płac, a także bezpłatny dojazd do klienta.

Kiedy można uchylić się od płacenia alimentów na byłego małżonka?

2020-05-21
Rozwód z orzekaniem o winie często kończy się przyznaniem alimentów małżonkowi, który jest niewinny rozpadowi związku. Jak uchylić się od tej decyzji?

Gruźlica – w jaki sposób można się nią zarazić?

2020-05-19
Gruźlica to choroba, która coraz częściej przypomina o swoim istnieniu. Zapadalność na nią wzrasta w porównaniu do lat ubiegłych. Jak się leczyć?

Co powinniśmy wiedzieć o poradach prawnych online?

2020-05-18
Porady prawne online to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy rozwiązać problem natury prawnej bez wychodzenia z domu. Co warto wiedzieć o takich usługach?