Artykuły z kategorii porady

Jak być asertywnym? Praktyczne porady

2021-05-18
Postawa asertywna jest przejawem pewności siebie oraz szacunku do siebie i innych. Jak nauczyć się asertywności i nie bać się wyrażać własnego zdania? Sprawdź!

Utrzymaj zdrowe uzębienie u psa w gabinecie weterynaryjnym Strażacka

2021-05-06
Zdrowe uzębienie zwierzęcia przekłada się również na prawidłowe funkcjonowanie całego jego organizmu. Zadbają o nie lekarze weterynarii w lecznicy Strażacka.

Jak przygotować dokumentację RODO w firmie? Radzi radca prawny Szymon Migała

2021-05-06
Dokumentacja RODO ważna jest w każdej firmie. Aby była ona wykonana poprawnie, należy poprosić o pomoc dobrego prawnika. Kliknij link i poznaj szczegóły.

Jakie usługi prawne znajdziemy w ofercie Kancelarii Adwokackiej Michała Bronisza?

2021-05-01
Michał Bronisz prowadzi kancelarię adwokacką specjalizującą się w różnych dziedzinach prawa. Jakie usługi oferuje specjalista i kto może z nich skorzystać?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata w sprawie o rozwód?

2021-04-27
Planujesz rozwód i samodzielną obronę swoich racji przed sądem? To nie najlepszy pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwód z orzekaniem o winie. Dlaczego?

Jaką pomoc prawną świadczy Kancelaria Adwokacka Adwokat Miłosz Niećko?

2021-04-26
Kancelaria Adwokacka Miłosz Niećko świadczy pomoc prawną dla osób indywidualnych i firm. Z usług mecenasa można korzystać na każdym etapie prowadzenia sprawy.

Jak urządzić mały balkon? Porady i inspiracje

2021-04-22
Balkon w bloku może być naprawdę świetnym miejscem do relaksu. Wystarczy tylko odpowiednio go zaaranżować. Sprawdź, jak urządzić balkon, by był on funkcjonalny.

Mobbing w miejscu pracy – sprawdź jak może pomóc tu Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

2021-04-21
Mobbing to długotrwałe i uporczywe działania krytykujące lub ośmieszające pracownika, w przypadku których warto zgłosić się po pomoc do Kancelarii Adwokackiej.

Profesjonalna pomoc prawna dotycząca ubezpieczeń społecznych oferowana przez Kancelarię Adwokacką Piotra Gujskiego

2021-04-21
Problemy z ubezpieczeniem społecznym mogą być bardzo różnorodne i mieć odmienny przebieg. W związku z tym, warto zgłosić się o pomoc do doświadczonego adwokata

W jakich przypadkach można starać się o odszkodowanie?

2021-04-21
Odszkodowanie ma na celu rekompensatę utraty zdrowia w wyniku wypadku komunikacyjnego czy zaniedbań w miejscu pracy. Sprawdź, kiedy warto się o nie starać.