Artykuły z kategorii porady

Jak poradzić sobie z fobią społeczną?

2020-09-18
Obawiasz się, że możesz chorować na fobię społeczną? Kiedy powinieneś wybrać się do specjalisty i w jak wygląda leczenie? Czytaj dalej i uwolnij się od lęków!

Zakup domu z rynku wtórnego. Dlaczego warto zadbać o pomoc rzeczoznawców?

2020-09-18
Zakup domu jednorodzinnego to poważna decyzja. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto poprosić o wykonanie kosztorysu. Zleceniem zajmie się Posesja Bis!

Jak płacić niższe podatki?

2020-09-15
Czy można legalnie obniżyć wysokość podatków w swoim przedsiębiorstwie? Tak, jeśli znajdziesz odpowiedniego doradcę! Przeczytaj i wypróbuj nasze porady!

Alimenty nie tylko w postępowaniu sądowym!

2020-09-14
Umowa o alimenty zawierana w kancelarii adwokackiej musi być potwierdzona również notarialnie w formie aktu. Dlaczego jest to ważne? Kliknij i sprawdź.

Podział majątku wspólnego – w sądzie czy u adwokata?

2020-09-10
Jednym z szybkim, tanich i skutecznych sposobów na podział majątku po rozwodzie, jest skorzystanie z pomocy adwokata. Stworzy on umowę o podział majątku.

Jak uzyskać zadośćuczynienie za szkody rolne wyrządzone przez dzikie zwierzęta?

2020-09-09
Dzikie zwierzęta coraz częściej żerują na polach uprawnych. Poszkodowani rolnicy mogą ubiegać się o zadośćuczynienie. Od czego należy rozpocząć procedurę?

Czym różni się separacja od rozwodu?

2020-09-08
Gdy trudno nam porozumieć się z małżonkiem i nic nie wskazuje na to, by doszło do zgody, w grę wchodzi rozwód i separacja. Warto wiedzieć, czym się one różnią.

Jak odrzucić spadek?

2020-09-08
Odrzucenie spadku jest szczególnie ważne wtedy, kiedy jego składnikami są długi. W takiej sytuacji należy złożyć oświadczenie w formie aktu notarialnego.

Kiedy skorzystać z pomocy psychiatry?

2020-09-04
Zaburzenia lękowe w wielu przypadkach potrzebują opinii psychiatrycznej. Konieczną sytuacją jest stan, w którym lęk nie pozwala normalnie funkcjonować.

Pulmonolog- jakie problemy zdrowotne rozwiąże?

2020-09-03
Pulmonolog to lekarz, który zajmuje się głównie problemami związanymi z chorobami płuc. Jednak nie tylko, w jakich sytuacjach się do niego wybrać? Sprawdź!