Artykuły z kategorii porady

Personalizacja diety w Gabinecie Poradnictwa Dietetycznego Filipa Walczaka

2022-05-11
Filip Walczak to doświadczony dietetyk, który prowadzi Gabinet Poradnictwa Dietetycznego w Piekoszowie. Specjalista tworzy spersonalizowane jadłospisy.

Kompleksowa obsługa notarialna w Kancelarii Notarialnej Jana Grochowicza

2022-05-04
Do głównych zadań kancelarii notarialnych należy sporządzanie aktów notarialnych, ale nie tylko. Sprawdź, co oferuje Kancelaria Notarialna Jana Grochowicza!

Notariusz - zawód zaufania publicznego

2022-05-04
Zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć swój testament, ważną umowę, pieniądze albo inne dobra? Zwróć się do Kancelarii Notarialnej Jana Grochowicza!

Prawo rodzinne i opiekuńcze – Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Jasiuk

2022-05-06
Profesjonalna kancelaria prawna. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z pomocy adwokata? Co zaliczamy do prawa rodzinnego i opiekuńczego? Dobry radca prawny.

Czy warto wybrać blachodachówke jako pokrycie dachu domu? Porady z fachowcami firma Pi-Mag

2022-05-13
Blachodachówka to popularne pokrycie dachowe, które wyróżnia się trwałością, odpornością i przystępną ceną. Sprawdź, jakie ma inne zalety? Montaż z Pi-Mag!

Dieta Low FODMAP w zespole jelita drażliwego – jak poradnia Olgi Mrawiec pomaga w jej przygotowaniu?

2022-05-11
Dieta Low FODMAP stosowana np. przy zespole SIBO powinna być przeprowadzona bardzo dokładnie. Sprawdź, jak w jej planowaniu pomaga poradnia Olgi Mrawiec!

Zgłoszenie czy pozwolenie na rozbiórkę budynku? Porady eksperta z Cama

2022-05-10
Kiedy przeprowadzić rozbiórkę bez pozwolenia, a kiedy trzeba zgłosić zamiar rozebrania budynku? Co na temat pozwoleń na rozbiórkę mówi ekspert z Cama?

Porady prawne udzielane przez adwokata Pawła Leśniewskiego

2022-05-02
Przepisy bywają zawiłe, więc coraz więcej osób potrzebuje pomocy w ich zrozumieniu. Sprawdź, czy warto korzystać z porad prawnych i kto może ich udzielać.

Wybór zegarka - postawić na kwarcowy czy automatyczny? Porady ze sklepem Na Górce

2022-04-25
Wybierając nowy zegarek dobrze jest przemyśleć, jaki styl i mechanizm będzie dla nas najlepszy. Kwarcowe są dokładniejsze, jednak automatyczne mają swoją duszę

Dozór elektroniczny zamiast kary więzienia - jak działa? Wyjaśnienia z Kancelarią Adwokacką Dariusz Sięka

2022-04-14
Dozór elektroniczny, czyli forma odbywania kary poza zakładem zamkniętym, to opcja, która pozwala zachować stosunki rodzinne i zawodowe mimo skazania.