Adaptacja poddasza to bardzo dobry pomysł na powiększenie metrażu w domu. Poddasze można łatwo zaadaptować na nowe, niezależne mieszkanie z osobnym wejściem, własną kuchnią i łazienką. Takie rozwiązanie jest komfortowe i opłacalne – dodatkowy kawałek podłogi przyda się, zwłaszcza jeżeli rodzina się powiększa. Jak łatwo zaadaptować poddasze na mieszkanie? Najlepiej zrobić to z firmą Jammak Termofasada!

Zalety adaptacji poddasza

Jak już wspominaliśmy, zaletą jest dodatkowy metraż. Właściciele domu na adaptację poddasza decydują się głównie wtedy, kiedy ich dorosłe dziecko bierze ślub i chce zamieszkać z partnerem/partnerką w domu rodziców. Jak wiadomo, sytuacja mieszkaniowa nie jest łatwa, a z drugiej strony młode małżeństwo na pewno potrzebuje prywatności. Dlatego przerobienie poddasza na mieszkanie z osobnym wejściem jest świetnym rozwiązaniem.

Jak wypowiadają się eksperci budowlani z firmy Jammak Termofasada, adaptacja poddasza, to jeden z najtańszych sposobów na zyskanie dodatkowego metrażu. Zatem głównymi zaletami jest dodatkowy metraż i niska cena w porównaniu, na przykład, do konieczności zakupu nowego mieszkania. Jednak to jeszcze nie wszystkie atuty tego rozwiązania. Plusem będzie również szybkość przystosowania poddasza dla jego nowych mieszkańców – jeżeli wybierzemy do tego odpowiednią, rzetelną firmę, jak na przykład przedsiębiorstwo remontowo-budowlane Jammak Termofasada.

Adaptacja poddasza z firmą Jammak Termofasada

Planując przebudowę poddasza pod mieszkanie, należy sprawdzić, czy jest to w ogóle możliwe i czy trzeba uzyskać pozwolenie. Jeżeli adaptację zlecimy firmie Jammak Termofasada – zajmą się oni nie tylko wykonaniem, ale również załatwią odpowiednie zezwolenia. Pracownicy przedsiębiorstwa zaczną od sprawdzenia, czy dany strych spełnia wymagania budowlane pod przebudowę. Jednym z takich wymagań jest wysokość pokoi (w przypadku poddasza minimum 2,2 metry). Jeżeli to wymaganie nie jest spełnione, będzie należało przebudować dach.

Z firmą Jammak Termofasada dowiesz się, jakie prace będą konieczne do przeprowadzenia w związku z adaptacją poddasza, zgodną z prawnymi obostrzeniami budowlanymi oraz jakie koszty poniesiesz w związku z remontem. Decydując się na zatrudnienie wspomnianego przedsiębiorstwa, zyskasz spokój ducha – pracownicy zajmą się wszystkim od strony prawnej, ponadto możesz liczyć na sprawne, szybkie i rzetelne wykonanie remontu. Jammak Termofasada to lata doświadczenia, ponieważ pracownicy zrealizowali już niejeden remont, adaptację poddasza oraz wiele innych prac.

Profesjonalne usługi remontowo-budowlane

Firma Jammak Termofasada to wykonawca usług budowlanych, specjalizujący się w termoizolacji budynków, wykończeniach wnętrz, adaptacji poddaszy, wymianie stolarki okiennej, tynkach elewacyjnych oraz sztukaterii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości materiałów, firma gwarantuje solidność i trwałość swoich realizacji. Wszystkie usługi są wykonywane z dbałością o szczegóły oraz zgodnie z najnowszymi standardami branży budowlanej, co przekłada się na poprawę komfortu i energooszczędności.