Dodatkowa powierzchnia mieszkalna, bez ponoszenia poważnych wydatków jest marzeniem wielu osób, które są właścicielami domków jednorodzinnych. Co ważne, nie jest konieczne dobudowywanie nowych pomieszczeń – warto skorzystać z tego, co już się ma. Adaptując nieużytkowe poddasze, ma się wiele możliwości na dodatkową przestrzeń. Jeśli szukasz specjalistów od tego typu prac, sprawdź Zakład Remontowo-Budowlany Milewski.

Profesjonalne podejście do klientów

Firma działa w branży budowlanej już od ponad dwudziestu lat, specjalizując się głównie w dekarstwie oraz robotach ciesielskich. Zakład Remontowo-Budowlany Milewski oferuje ponadto termomodernizacje budynków, wykończenia wnętrz i montaż instalacji C.O., wodnych, kanalizacyjnych oraz elektrycznych. Warto wiedzieć, że podejmuje się także prac związanych z remontami oraz adaptacjami poddaszy.

Przedsiębiorstwo współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami z całego województwa warmińsko-mazurskiego, jednak nie tylko. Działa na terenie całego kraju, oferując korzystne warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Jak dodaje jeden z pracowników:

Ważna jest dla nas terminowość oraz rzetelność, dlatego w naszej firmie zatrudniani są tylko prawdziwi specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Świetnie znają branżę budowlaną i cały czas doszkalają się, by podnosić swoje umiejętności.

Adaptacja poddasza

W ramach adaptacji poddaszy firma wykonuje niezbędne prace budowlane i remontowe, które mają na celu zwiększenie powierzchni użytkowej domu jednorodzinnego. Zakład oferuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań oraz materiałów.

W ramach wykonywanych prac warto wymienić docieplenia ścian oraz dachu – w zależności od indywidualnych preferencji wełną mineralną albo pianką poliuretanową. Przedsiębiorstwo zajmuje się też wykonawstwem instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz budową ścian działowych, za pomocą płyt karton-gips. Pracownicy ponadto zapewnią także montaż okien i drzwi, szpachlowanie i malowanie ścian.