Uważasz, że już czas zainwestować swoje pieniądze w coś opłacalnego? Co powiesz na własną stację paliw? To ciekawa opcja, choć oczywiście nie jest prosta do zrealizowania. Przede wszystkim musisz skorzystać z usług firmy, która na co dzień działa w branży paliwowej. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Baz-Pal. Dlaczego warto postawić na tych fachowców? Przekonaj się.

Baz-Pal – postaw na profesjonalizm

Prowadzenie stacji paliw to bez dwóch zdań zadanie trudne, jednocześnie czasochłonne. Można jednak sobie z tym poradzić z pomocą odpowiednio przeszkolonych fachowców. Odrębna firma może przygotować Cię do prowadzenia rozliczeń z kontrahentami oraz sprawami pracowników lub możesz to także zlecić jej do wykonania. Taką ofertę proponuje przedsiębiorstwo Baz-Pal, które na rynku istnieje już od 1989 roku. Założycielem i prowadzącym był Józef Liber, początkowo była to mała działalność zajmująca się remontami stacji paliw. Dziś z kilkuosobowej brygady przekształciła się w pełnoprawne przedsiębiorstwo działające na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i dolnośląskiego. Ekipy budowlane między innymi przygotowują specyficzną dla każdej stacji ofertę na wykonanie konkretnych prac.

Jak powiedział jeden z pracowników, 

nasza firma oferuje zarówno prace remontowe na już powstałych stacjach paliw, jak i zdecydowała się pomagać wszystkim inwestorom, którzy chcieliby stworzyć własną stację na przykład w swojej miejscowości. Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentów, a następnie przejdziemy do prac budowlanych, zachęcamy do kontaktu.

Twoja własna stacja paliw

Biuro firmy Baz-Pal zatrudnia wykwalifikowany personel, który sprosta Twoim oczekiwaniom, nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na własną stację paliw. Przeprowadzą wszelkie formalności od początku do końca, zadbają o kwestie prawne, a następnie zlecą pracę konkretnej ekipie budowlanej. Twoim zadaniem będzie jedynie przyglądanie się kolejnym etapom budowy i obserwowanie zmian wprowadzanych na danej stacji.