Mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicy? Chcesz szybko, bezproblemowo i korzystnie sprzedać swoje mieszkanie? Podpisz umowę na wyłączność z biurem Dobre Nieruchomości, które mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 18/208. Znajdziesz tam doświadczonych i wykwalifikowanych agentów, którzy zrobią co w ich mocy, by znaleźć wypłacalnego kupca na Twój lokal. Co da Ci umowa na wyłączność?

Czym jest umowa na wyłączność?

Umowa na wyłączność to dokument, który gwarantuje prawo do pośredniczenia w sprzedaży nieruchomości tylko jednej agencji, z którą zdecydujesz się podpisać umowę. Przeglądając portale ogłoszeniowe z nieruchomościami, z pewnością nie jeden raz natknąłeś się na to samo mieszkanie, ale wystawione przez różnych pośredników. Taka oferta za każdym razem wygląda inaczej – ma inne zdjęcia, inny opis, a nawet inną cenę! Postaw się teraz w roli kupującego. Co czujesz, widząc podobne ogłoszenie na kilku różnych stronach internetowych?

Dezorientację i zdziwienie. W Twojej głowie zaczynają kłębić się pytania i wątpliwości, co powoduje, że częściowo lub całkowicie tracisz zainteresowanie przedstawioną ofertą. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy konkretne mieszkanie na sprzedaż dostępne jest wyłącznie w jednym biurze nieruchomości. Takie ogłoszenie jest unikalne i bardziej wiarygodne w oczach potencjalnego kupca. A to tylko jedna z zalet umowy na wyłączność. Poznaj pozostałe!

Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność z biurem Dobre Nieruchomości?

Umowa na wyłączność mocno wiąże interes klienta z interesem pośrednika. Agent nieruchomości, który będzie „opiekował się” Twoim mieszkaniem, dołoży wszelkich starań, by szybko i korzystnie je sprzedać, ponieważ ma od tego prowizję. Od powodzenia Twojej transakcji zależy jego pensja, a powodzenie transakcji zależy od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest przygotowanie atrakcyjnej oferty sprzedażowej.

Pośrednicy z biura Dobre Nieruchomości wiedzą, jak przyciągnąć uwagę potencjalnego kupca. Obfotografują Twoje mieszkanie, ukazując jego najmocniejsze strony, przygotują wyczerpujący opis nieruchomości i wskażą, jaki ma ona potencjał. Eksperci pomogą Ci też ustalić wartość rynkową lokalu i zadbają o to, by końcowa cena sprzedaży zanadto od niej nie odbiegała. Agenci zajmą się również obsługą osób zainteresowanych Twoim mieszkaniem, a kiedy znajdą osobę zdecydowaną na zakup, pomogą Ci załatwić wszystkie formalności niezbędne do sfinalizowania transakcji.

Dzięki współpracy z biurem Dobre Nieruchomości oszczędzisz mnóstwo czasu, wysiłku i nerwów. W zasadzie możesz oddać pośrednikowi klucze do mieszkania i zjawić się dopiero na podpisaniu umowy u notariusza. Czyż to nie brzmi wspaniale? Sam się przekonaj.