Niebezpieczeństwa, zarówno te fizyczne i nie tylko, czyhają na każdym kroku. Odpowiednio dobrane do naszych potrzeb ubezpieczenie pomóc może w zniwelowaniu negatywnych skutków najróżniejszych nieprzewidzianych wydarzeń i stanowi pewnego rodzaju poduszkę finansową, która pozwoli nam ponownie stanąć na nogi, w przenośni i nierzadko dosłownie. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej bogatej ofercie ubezpieczeniowej, którą oferuje firma Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Katarzyna Wiktorzak.

Szeroki wybór ubezpieczeń

Wśród oferowanych przez Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Katarzyna Wiktorzak rodzajów polis ubezpieczeniowych wymienić można zarówno polisy dla klientów indywidualnych, jak i polisy grupowe. Ich specjalnością są polisy komunikacyjne. Obejmują one ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz Assistance. W ofercie znaleźć można także ubezpieczenia majątkowe i na życie.

Wybór ubezpieczenia — dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika?

Dla osoby, która nigdy wcześniej nie musiała sama nabyć polisy ubezpieczeniowej, korzystanie z oferty pośredników wydawać się może jedynie stratą pieniędzy. Nie biorą oni jednak pod uwagę tego, jak dużo czasu osoba niezwiązana z tym rynkiem poświęcić musi nie tylko na samodzielne nabycie niezbędnej wiedzy potrzebnej do dokonania odpowiedniego wyboru, jeśli chodzi o skład polisy, ale też na przebrnięcie przez wszystkie dokumenty. Jak wygląda to ze strony pośrednika?

Bardzo często zdarza się, że przychodzą do nas klienci, którzy sami jeszcze nie wiedzą, jaki rodzaj i skład polisy będzie dla nich najkorzystniejszy. Jako pośrednicy ubezpieczeniowi przeprowadzamy z nimi szczegółowy wywiad, który pozwala nam na określenie przydatności konkretnych rodzajów polis. Porównujemy też dla naszych klientów oferty różnych firm ubezpieczeniowych działających na naszym rynku. Zwracamy też ich uwagę na występujące w konkretnych rodzajach polis wyłączenia i nie tylko

— powiedziała nam przedstawicielka Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Katarzyna Wiktorzak,

Wiele osób myśli także, że nabycie ubezpieczenia sprowadza się tylko do podpisania umowy. Warto jest tu więc wspomnieć, że wiele firm ubezpieczeniowych automatycznie będzie przedłużać wykupione polisy — możemy się więc obudzić pewnego ranka z rachunkiem za drugą niepotrzebną nam polisę, jeśli nie wypowiemy umowy po zakończeniu pierwszej i nabędziemy już kolejną. Korzystając z usług pośrednika, nie musimy się o to martwić — skontaktuje się on z nami na koniec okresu polisy i skonsultuje następne kroki.