Brama garażowa musi być przede wszystkim wytrzymała, ale też estetyczna i w pełni funkcjonalna. Z tego względu warto postawić na modele oferowane przez sprawdzonego producenta, jakim niewątpliwie jest firma Krispol. Dystrybutorzy proponują szereg bram garażowych wysokiej jakości, które wykonywane są w kilku najpopularniejszych wariantach – jakich dokładnie?

Wygodna brama segmentowa

Do najchętniej wybieranych rozwiązań przez inwestorów w zakresie bram garażowych zalicza się bez wątpienia model segmentowy. Bramy tego typu są produkowane m.in. przez firmę Krispol, która dla swoich klientów przygotowuje je w wariancie ocieplonym. Segment wypełniony pianką poliuretanową stanowi doskonałą ochronę przed utratą ciepła, co jest niewątpliwym atutem. Bramy garażowe segmentowe oferowane przez sprawdzonego producenta wyróżniają się jednak nie tylko świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Są również bardzo estetyczne.

Struktura powierzchni paneli dostosowywana jest indywidualnie, a wybór w tym zakresie pozostaje dość spory. Bramy segmentowe produkowane przez Krispol mogą być dodatkowo pomalowane na wybrany kolor z palety RAL lub oklejone specjalnym dekorem. Warto tego typu bramę garażową zakupić u dystrybutora renomowanego producenta. Partnerem handlowym Krispol jest m.in. firma Świt. Bramy, kraty, rolety, której oferta jest niezwykle rozbudowana i zawiera wiele typów bram garażowych. Oprócz bezpiecznych i wytrzymałych modeli segmentowych co jeszcze obejmuje szeroki asortyment?

Brama dopasowana do potrzeb

Sprawdzony producent bram garażowych jest w stanie wykonać je również w wersji rolowanej. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe przygotowanie prowadnic dla modeli segmentowych. Zastosowanie specjalnego wału nawojowego pozwala w prosty sposób zwinąć całą bramę w krótkim czasie. Podobnie jak w przypadku bram segmentowych, również i rolowane odpowiedniki mogą być dostosowane pod względem wizualnym do oczekiwań i potrzeb klienta.

Przygotowane przez firmę Krispol bramy garażowe w wersji rolowanej wyposażane są dodatkowo w napęd elektryczny. Znacząco zwiększa to komfort użytkowania, dając możliwość sterowania bramą radiowo. Należy jednak pamiętać, ze zarówno sam wybór, jak i późniejszy montaż bramy garażowej wymaga konsultacji ze specjalistą. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dystrybutora będącego partnerem handlowym takiej firmy jak Krispol, która jest niewątpliwie jednym z czołowych producentów bram garażowych w kraju. Daje to możliwość nabycia modelu dopasowanego do potrzeb, który będzie dodatkowo spersonalizowany i przede wszystkim wytrzymały.