Dom z drewna ma wiele zalet, przede wszystkim jest bardzo energooszczędny, jednocześnie nie wpływa niekorzystnie na środowisko. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w taki budynek. Uważasz tak samo? Chciałbyś kiedyś zamieszkać w drewnianym domu? W takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję, a jest nią oferta firmy Tromar.

Firma Tromar – postaw na fachowców

Piszemy dziś o firmie, która działa w branży budowlanej już od ponad 30 lat. Pierwsze domki, jakie wybudowała między innymi w Dębkach czy Chałupach to rok 1990. Klientami przedsiębiorstwa są zarówno osoby prywatne, jak i inwestorzy, którzy na przykład chcą stworzyć miły dla oka, jednocześnie komfortowy kurort czy też osiedle dla swoich przyszłych gości. Obecnie firma Tromar skupia się na budowie domów całorocznych, tworzy także obiekty handlowe oraz biura. Oferta obejmuje jednocześnie magazyny w technologii drewnianej szkieletowej, które są coraz chętniej wybieranymi przez inwestorów prywatnych i biznesowych.

Jak powiedział jeden z przedstawicieli firmy,

naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klientów po tym, jak zobaczą efekty naszych prac. Skupiamy się na skrupulatnym odwzorowaniu wszystkich dostępnych u nas propozycji w formie projektów. Tworzymy domy całoroczne i letniskowe o bardzo różnym kształcie i powierzchni użytkowej. Wybór jest obszerny, co z pewnością zadowoli naszych przyszłych inwestorów.

Domy drewniane – czemu warto w nie zainwestować?

Oferta opisywanego przedsiębiorstwa obejmuje budowę domów drewnianych w wersji całorocznej. To obiekty, w których mieszkańcy mogą przebywać bez względu na warunki pogodowe za oknem. Dostępne są projekty przedstawiające budynki o niewielkiej powierzchni użytkowej, jak również te, których powierzchnia sięga blisko 200 metrów kwadratowych. Domki drewniane są przede wszystkim energooszczędne i przyjazne środowisku. Ponadto w ich wnętrzu panują idealne warunki do życia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.