Przestrzeń wokół domu daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, a ściany ze szkła mogą zmienić wygląd każdego budynku. Oranżerie, elegancie werandy, zabudowy tarasów i szklane dachy tworzą niezwykłe miejsca do odpoczynku, przyjmowania gości i spędzania czasu z bliskimi. Ich projekt i wykonanie warto powierzyć firmom z odpowiednim doświadczeniem i zapleczem.

W firmie Expert Zbigniewa Chęcińskiego powstają energooszczędne ogrody zimowe

Przedsiębiorstwo Expert Zbigniew Chęciński to firma, która zajmuje się między innymi projektowaniem ogrodów zimowych, zabudową dachów i tworzeniem innowacyjnych przeszklonych systemów. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że pracownicy zajmujący się przygotowaniem i instalacją konstrukcji wypracowali najlepsze rozwiązania i przygotowani są do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Przeszklone werandy czy zabudowy loggii to sposób na wydzielenie przestrzeni o określonym przeznaczeniu, ochronę jej przed wiatrem, hałasem, a jednocześnie zapewnieniu dostępu wystarczającej ilości światła słonecznego. Realizacja ogrodów zimowych czy samych ścian działowych szklanych wymaga użycia odpowiednich materiałów i sprzętów. Pracownik firmy, przed rozpoczęciem prac, dokonuje szczegółowych analiz oczekiwań klienta oraz możliwości technicznych miejsca poddawanego modernizacji. Dba o dokładne wyliczenia oraz dobiera technicznie najlepsze dla klienta rozwiązanie, uwzględniając jego potrzeby, oczekiwania i dostępny budżet.

Budowa ogrodów zimowych sezonowych

Projektanci ogrodów zimowych z firmy Expert dbają o szczegółowe przygotowanie planu działania i wstępnego kosztorysu prac. Profile aluminiowe oraz ściany szklane o różnych wymiarach to prosty sposób na stworzenie miejsca do uprawy roślin wymagających konkretnych warunków, oraz przestrzeni, w której możemy odpocząć po całym dniu pracy. Ogrody zimowe to całoroczne konstrukcje, stanowiące spójną całość z elewacją budynku. Wszystkie zamówienia realizowane są w zgodzie z ustalonym harmonogramem prac, a klienci otrzymują gotowe do użytku miejsce.