Budujesz dom? Postaw na dobrą firmę remontową!

Materiał partnera
2019-12-18

Twój dom ukończył fazę wznoszenia i obecnie znajduje się w stanie surowym zamkniętym, lub deweloperskim? To idealny czas na wybór swoich wykonawców remontowych. Z pewnością potrzebujesz zatem ekipy usług brukarskich, montażystów ogrodzeń i balustrad, glazurników, czy też pracowników zajmujących się białym montażem. Jeśli chcesz postawić na szybki i tani remont, koniecznie postaw na jedną szeroko wyspecjalizowaną firmę! Dlaczego? Dowiesz się tego razem z nami…

Optymalizacja czasu remontu

Szeroko wyspecjalizowana firma remontowa, to zespół różnych specjalistów, którzy są w stanie przeprowadzać jednocześnie różne prace. Mowa o malowaniu, tapetowaniu, glazurowaniu, tworzeniu sufitów podwieszanych, montażu mebli kuchennych i sprzętów AGD, czy o wykonywaniu elewacji zewnętrznej, aż po hydroizolacje balkonów. Wielokrotnie zatem taka firma jest w stanie oddać Twój dom pod klucz, zajmując się wszystkimi możliwymi pracami, które należy przeprowadzić przy adaptacji do celów mieszkaniowych budynków w stanie surowym zamkniętym. Podkreślić przy tym warto optymalizację czasu. Wielu wykonawców to wiele umów, konieczność dopasowywania harmonogramów pracy, a co za tym idzie wielokrotnie tworzy się chaos inwestycyjny… Jedna firma remontowa to stawianie na przejrzystość działań i ich błyskawiczność! Oczywiście przy najwyższej wykonawczej jakości.

Niższe koszty całkowite

Pełne remonty domów i mieszkań wiążą się z koniecznością posiadania odpowiednich środków finansowych. Ogólny koszt modernizacji nie będzie jednak niższy wtedy, kiedy dane prace będziemy wykonywać etapowo, przez różnych wykonawców, w czasie rozciągniętym na kilkanaście miesięcy, czy lat. Po podliczeniu wszystkich działań i tak w większości przypadków uzyskamy wydatek wyższy, niż w przypadku pełnego remontu dokonanego przez jedną firmę budowlaną. Wielokrotnie wiąże się to z uzyskiwaną optymalizacją czasową inwestycji w drugim modelu, czy z gwarantowaniem materiałów o preferencyjnych cenach. Wybierając dobrego wykonawcę, który współpracuje z renomowanymi hurtowniami budowlanymi, możesz obniżyć koszty nawet o 20%!

Pełen komfort inwestora przy remoncie generalnym

Remont generalny, który może dla Ciebie przeprowadzić między innymi firma DECOTEL, pozwala również na przekazanie pełnej odpowiedzialności za wszystkie działania na naszego wykonawcę. Ten przygotuje szeroko opisane umowy, a także dostarczy projekty, w tym często wizualizacje, co pozwoli Ci zarządzać pracami nawet zdalnie! Wystarczy dokumentacja zdjęciowa z danych etapów prac przekazywana na maila do akceptacji, aby móc np. remontować dom w Polsce mieszkając za granicą. Zalet jest znacznie więcej, a poznać możesz je również zapoznając się z szeroką ofertą DECOTEL na dedykowanej stronie www.