Realizacja inwestycji budowlanej łączy się z szeregiem formalności, które muszą zostać dopełnione. Już by uzyskać zezwolenie na budowę, należy skompletować całą dokumentację, w tym gotowy projekt budowlany. Warto wybierać specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi i są z inwestorem od początku inwestycji aż do jej zakończenia. To gwarantuje nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. Sprawdź, jakie usługi wchodzą w zakres oferty firmy Usługi Projektowe Marii Moszczyńskiej.

Jakie usługi wykonywane są przez firmę Maria Moszczyńska Usługi Projektowe?

Firma Marii Moszczyńskiej zasłynęła przede wszystkim dzięki wysokiej jakości wykonywanych usług oraz ich kompleksowości – specjaliści towarzyszą inwestorom od początku do końca. Więcej o tym mówi architekt od lat pracujący w firmie Maria Moszczyńska Usługi Projektowe w Działdowie:

Współpracę z inwestorem rozpoczynamy na etapie kompletowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania zezwolenia na budowę. Sporządzamy mapy i plany związane z obiektami, przygotowujemy kosztorysy, przeprowadzamy inwentaryzacje architektoniczne, wykonujemy całościowe projekty budowlane. W trakcie realizacji inwestycji lub po odbiorze budynku od wykonawcy dokonujemy ekspertyz budowlanych, które stanowią opracowanie zawierające szczegóły stanu technicznego danego budynku. W trakcie ekspertyzy jesteśmy w stanie stwierdzić, jakie są nieprawidłowości w konstrukcji budynku oraz jakie są ich przyczyny i ewentualne skutki. Sporządzona przez nas dokumentacja oczywiście poparta jest stosownymi obliczeniami.

Inwestorzy doceniają to, że mogą od początku do końca współpracować ze specjalistami z tej samej firmy, dzięki czemu nie ma miejsca na nieścisłości czy pominięcia. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Czym wyróżnia się oferta firmy Marii Moszczyńskiej?

Za podstawę działalności firmy można uznać wykonywanie projektów budowlanych. Realizowane są zarówno zlecenia dotyczące projektów autorskich, jak i przygotowanych już wcześniej. Oferta jest szeroka i różnorodna, ale pozostaje bardzo elastyczna, dlatego warto kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami firmy w celu poznania szczegółów oferty. Należy zaznaczyć, że firma współpracuje ze specjalistami w branży budowlanej i projektowej, którzy mają stosowne kwalifikacje i doświadczenie, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.