Dach pełni bardzo ważną funkcję. Nie chodzi o to, żeby był położony, bo to jest zrozumiałe, ale musi być ocieplony. Po latach użytkowania wymaga modernizacji, bo materiały tracą na jakości, a papa czy blacha w niektórych miejscach przecieka. W takiej sytuacji warto zlecić remont pokrycia firmie takiej jak Zakład Remontowo-Budowlany Milewski.

Kiedy dach warto remontować?

Jeśli dach stawiany był kilkanaście lat wcześniej, naprawa niewiele zmienia. Niektóre pokrycia liczą sobie nawet pół wieku, więc wymagają remontem, bo materiały izolacyjne straciły gwarancję. Nie zapewniają ciepła w budynku, przez co do wnętrz przenika chłód i zimno, co wiąże się z koniecznością dogrzewania domu i ponoszenia dodatkowych wydatków na energię lub opał. Jeśli w niektórych miejscach są ubytki, do wnętrz przedostaje się wilgoć. Nieszczelność negatywnie wpływa na stabilność konstrukcji. Warto skontaktować się z Zakładem Remontowo-Budowlanym Milewski, i zlecić przegląd, a w razie konieczności, modernizację. Przygotują kosztorys, dobierając odpowiednie materiały na pokrycie dachowe.

Jakie materiały na dach proponuje Zakład Remontowo-Budowlany Milewski?

Jest wiele rodzajów materiałów, które można wykorzystać na pokrycie. Trzeba zawsze wziąć pod uwagę obciążenie, ponieważ muszą być położone warstwy: cieplna, izolacyjna, oraz nośna. Należy koszty dostosować do przeznaczonego budżetu. Zakład Remontowo-Budowlany Milewski położy dach z dowolnych materiałów, ale warto zasięgnąć rady u specjalistów. Do wyboru są, m.in.: dachówka, papa termozgrzewalna, gont bitumiczny, ale nie zawsze trzeba kierować się modą, bo tańsze wyroby również sprawdzają się na budynkach.

Profesjonalne usługi

Zakład Remontowo-Budowlany Milewski specjalizuje się w szerokim zakresie usług budowlanych i remontowych. Oferta obejmuje dekarstwo, w tym wymianę pokryć dachowych oraz roboty ciesielskie, jak również adaptacje poddaszy, termomodernizacje budynków oraz wykańczanie wnętrz. Firma zajmuje się także demontażem i utylizacją płyt azbestowo-cementowych, a także świadczy usługi związane z pozostałymi robotami remontowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi. Dodatkowo, w ofercie znajdują się usługi kosztorysowe oraz roboty instalacyjne.