Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Odpowiednio przemyślane chwyty reklamowe nie zirytują potencjalnych klientów, a wręcz zachęcą do skorzystania z Twoich produktów bądź usług. Wszystko powinno być jednak zrobione subtelnie i ze smakiem. Gadżetem, który łączy funkcjonalność i przekaz reklamowy są torby reklamowe produkowane przez firmę Mer Plus. Decydując się na ich zakup, możesz w wygodny sposób zareklamować swoją firmę i zapisać się w pamięci konsumentów.

Co warto wiedzieć o torbach reklamowych?

W czasach, kiedy z każdej strony bombardują nas hasła promocyjne, w telewizji więcej jest spotów reklamowych niż interesujących nas programów, a na stronach internetowych trzeba zamknąć milion wyskakujących okienek, aby dostać się do treści, to subtelne i funkcjonalne gadżety sprawdzają się najlepiej. Właśnie dlatego ekologiczne torby reklamowe doskonale wpisują się w strategię marketingową. Jeszcze nie tak dawno sklepy zdominowane były przez plastik, a do każdych zakupów dołączano torebki wykonane z tworzywa sztucznego, które zaraz po przyjściu do domu lądowały w śmietniku, przyczyniając się do wzrostu zanieczyszczeń środowiska.

Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów o konieczności wdrożenia działań proekologicznych zaczęto rezygnować również z plastikowych toreb reklamowych. Na ich miejsce wkroczyły te wykonane z papieru. Personalizowane torby reklamowe to świetny sposób na subtelną reklamę i podświadome zapisanie się w pamięci konsumentów. Dodatkowo klienci bardzo chętnie korzystają z nich w swoich domach do przechowywania biżuterii, zdjęć, odzieży czy zabawek. 

Jak wygląda produkcja toreb reklamowych? 

Torby papierowe z nadrukiem wykonywane na zamówienie najczęściej wykorzystywane są w sklepach odzieżowych, kosmetycznych, perfumeriach oraz w branży spożywczej. To świetna alternatywa dla ich foliowych odpowiedników, która przypadnie do gustu każdemu klientowi. Producentem ekologicznych toreb reklamowych jest firma Mer Plus. Papierowe torby z nadrukiem od przedsiębiorstwa Mer Plus to szansa na stworzenie ciekawych komunikatów reklamowych, które utrwalą obraz marki w świadomości klientów. W pierwszym kroku należy wybrać rodzaj torby – jej wielkość, materiał, rodzaj rączek. Następnie pracownicy z Mer Plus naniosą wybrany przez Ciebie nadruk, napis lub grafikę na torbę. Jak informuje pracownik Mer Plus, przy większych nakładach najlepiej skorzystać z metody fleksograficznej, która pozwoli na zadrukowanie całej powierzchni torby. Do średniej wielkości druku najlepiej sprawdzi się metoda offsetowa, a mniejsze zamówienia realizowane są przy użyciu techniki sitodruku. Jeżeli chcesz, aby gadżety reklamowe podkreślały ekskluzywność Twojej marki, możesz sięgnąć po torby papierowe laminowane.