Okna są jednymi z najważniejszych elementów w każdym budynku i mają ogromny wpływ na jego wygląd, a także bezpieczeństwo, wentylację i komfort cieplny. Jeśli zastanawiasz się nad tym, na które się zdecydować, sprawdź ofertę niezawodnego producenta. Firma Eska z Choszczna jest autoryzowanym punktem montażu okien, drzwi i rolet. Dowiedz się, jakie rozwiązania proponuje to przedsiębiorstwo!

Jakie są zalety okien z PCV?

Przemawia za nimi zarówno cena, jak i odporność na zniszczenia oraz czynniki atmosferyczne. Cechuje je przede wszystkim lekkość profili, łatwy montaż oraz wysoki poziom wykończenia. Okna PCV przystosowane do dużego obciążenia i długotrwałej eksploatacji. Mogą być używane przez wiele lat nawet w środowisku o dużym poziomie wilgotności. Nie ma konieczności ich ponownej impregnacji, czy poddawania okresowym zabiegom konserwacyjnym. Dodatkowo łatwość w utrzymaniu w czystości powoduje, że cieszą się one dużą popularnością.

Czy warto zdecydować się na okna drewniane?

Okna drewniane posiadają wiele zalet, przede wszystkim zachwycają wyglądem, naturalnością i ekologią zastosowania. Produkowane są ze specjalne wyselekcjonowanego drewna, specjalny sposób impregnacji oraz malowania sprawia, że jest ono odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci i bakterii. Drewno ma działanie bakteriobójcze, ponadto nie przyciąga kurzu i nie wymaga także stałej pielęgnacji. Jest to dobry wybór, jeśli cenisz sobie naturalność lub potrzebujesz rozwiązania dla alergików.

Drewniane okna są też trwałe i odporne na uszkodzenia. W przypadku powstania rys czy pęknięć można je łatwo naprawić lub poddać renowacji. Zachwycają również estetyką, są przyjazne dla środowiska i tworzą wyjątkowy klimat we wnętrzach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Eska PHU?

Firma działa na rynku od 1993 roku, dzięki czemu zdobyli duże doświadczenie. Od 1999 roku są partnerem najlepszych firm polskich i europejskich. Głównym profilem działalności jest projektowanie, produkcja oraz instalacja wysokiej jakości stolarki. Ich produktu cechuje estetyczne wykonanie, techniczna precyzja oraz funkcjonalność rozwiązań. Okna, które znajdziesz w ich ofercie, charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami cieplnymi i antywłamaniowymi.

Eska PHU oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo oraz kompleksowość usług. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty tego przedsiębiorstwa, masz pewność trwałości okien i drzwi, dzięki doskonałym parametrom produktów i profesjonalnemu montażowi wykonanemu przez specjalistów.